Jeff Probst, prowadzący Survivor | fot. CBS

Ujawniono tajemnice „Survivor”. Jak wyglądają kulisy programu?

Spadająca oglądalność „Survivor” pokazuje, że widzowie albo są już znudzeni realizowanym od 11 lat formatem, albo nie podobają im się zmiany, jakie zaszły w ostatnich sezonach. Być może jednak oglądający zaczęli dostrzegać, że program, który śledzili przez lata, już dawno „przeskoczył rekina”. A teraz gwóźdź do jego trumny wbili dawni uczestnicy, którzy zdradzili kulisy powstawania show. Czytaj

Logo fundacji Stand Up To Cancer

Uczestnicy „Survivor”, „The Amazing Race” i „Big Brothera” walczą z rakiem

Telewizja CBS sfinansuje pierwszy Reality Mud Run, czyli błotny wyścig z udziałem najpopularniejszych uczestników takich programów jak „Survivor”, „The Amazing Race” i „Big Brother”. Zabawa z udziałem publiczności ma pomóc zebrać fundusze na rzecz walczącej z rakiem fundacji Stand Up To Cancer. Czytaj

Ethan Zohn wygrywa walkę z rakiem

Dobre wiadomości w życiu Ethana Zohna – zwycięzcy trzeciej edycji „Survivor”, który od kilku miesięcy zmaga się z nowotworem.

”Wyparował” – Ethan ogłosił radosną nowinę na swoim koncie w serwisie Twitter. Jak mówi, ostatnio przeprowadzone badania nie wykryły żadnych aktywnych komórek rakowych w jego organizmie. Sukces w walce z chorobą to efekt 5 tygodniowego naświetlania. Ponieważ już wcześniej Ethan musiał zmagać się z nawrotem choroby, jego lekarz wciąż planuje dla niego terapię polegającą na zastępowaniu komórek pierwotnych. Kuracja ma się rozpocząć w najbliższych dwóch tygodniach i potrwać przez miesiąc.

Pogorszył się stan Ethana Zohna

Od 3 miesięcy Ethan Zohn – zwycięzca trzeciej amerykańskiej edycji „Survivor”, walczy z rakiem. Niestety, jego stan zdrowia pogorszył się.

”Otrzymałem ostatnio złe wiadomości. Doktor powiedziała mi, że moje wyniki są gorsze niż poprzednio” – powiedział 35-letni Ethan w rozmowie z People.com. „Nikt tego nie oczekiwał. Nie wiem co powiedzieć, jestem w kompletnym szoku” – przyznał. Ethan nie zamierza poddawać się w walce z chorobą. Właśnie rozpoczął kolejną kurację, będącą kombinacją chemioterapii, naświetleń i terapii zastępowania komórek pierwotnych.

Zwycięzca „Survivor 3: Africa” zmaga się z rakiem

U 35-letniego Ethana Zohna – gracza piłki nożnej, który w roku 2002 został zwycięzcą „Survivor 3: Africa”, lekarze zdiagnozowali drugie stadium nowotworu – ziarnicę złośliwą.

Przez ostatnie miesiące Ethan odczuwał ciągłe swędzenie skory i cierpiał na nocną potliwość. Rak został wykryty 30 kwietnia, a od ubiegłego piątku Zohn przechodzi przez intensywną chemioterapię, która ma potrwać przez 3 miesiące. Nowotwór umiejscowiony jest w lewej części klatki piersiowej. „To ostateczna gra o przetrwanie i jest tylko jeden możliwy wynik: zwycięstwo. Nie ma innej opcji” – powiedział Zohn. Czytaj

Kolejne maratony w AXN

W trakcie wakacji stacja AXN uraczy widzów kolejnymi maratonami popularnych reality shows. 14 sierpnia w godzinach od 6:00 do 18:30, wyemitowane zostaną wszystkie odcinki „Survivor 3 – Africa”, natomiast 28 sierpnia od 6:00 do 18:30 trwać będzie maraton „Survivor 4 – Marquesas”. Telewizja AXN przypomni także program „The Amazing Race”. Pierwszy sezon powtórzony będzie w dniu 7 sierpnia od 6:00 do 16:50, a drugi – 21 sierpnia, w godzinach od 6:00 do 16:50.

„Survivor 3: Africa” w TVP2

Już od dziś w TVP2 będzie można oglądać trzecią amerykańską edycję reality show „Survivor”.

Program realizowany był w 2001 roku, trwał 39 dni i wzięło w nim udział 16 uczestników, wybranych drogą eliminacji spośród tysięcy chętnych. Zawodnicy różnili się kolorem skóry, wiekiem, zawodami i pochodzeniem społecznym. Wszystkim przyświecał jeden cel – zesłani do Afryki i zdani tylko na siebie, musieli stawiać czoło dzikiej przyrodzie, zdobywać umiejętności radzenia sobie w ekstremalnych warunkach i nauczyć się żyć w grupie. Czytaj