Pół żartem, pół serio

Polacy skomentują bieżące wydarzenia w reality show „Pół żartem, pół serio”

Kadr z programu "Common Sense" | fot. BBC

W poniedziałek, 4 grudnia stacja TTV wyemituje pilotażowy odcinek nowego reality show „Pół żartem, pół serio”, w którym zwykli ludzie skomentują informacje i najważniejsze tematy z Polski i ze świata, w tym bieżącą politykę. Cały sezon trafi na antenę wiosną 2018 roku.

Program oparty jest na licencji brytyjskiego formatu „Common Sense”, który od stycznia tego roku emituje BBC Two. W wakacje reality trafił do 8 krajów, m.in. Włoch i Australii. TTV to kolejna stacja, która zaadaptuje format.

W „Pół żartem, pół serio” wystąpią wybrani w castingu przedstawiciele różnych środowisk, którzy są przyjaciółmi, znajomymi z pracy lub łączą ich więzy rodzinne. W każdym odcinku, trwającym około 30 minut, widzowie będą podglądać uczestników przy zwykłych, codziennych czynnościach. Uczestnicy będą dyskutować w miejscach pracy i odpoczynku, m.in. w siłowni, na bazarze, w sklepie czy w taksówce. Skomentują oni bieżące wydarzenia, politykę oraz aktualne informacje, które docierają do nich z telewizji, prasy i Internetu.

Pilotażowy odcinek stacja TTV pokaże w poniedziałek, 4 grudnia o godz. 22:00. Cały sezon trafi do wiosennej ramówki TTV w 2018 roku.

Program należy do portfolio Studia Lambert i jest dystrybuowany przez All3media.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł