Metamorfozy, Talent shows

„Pojedynek na modę” oraz „Mistrzowskie cięcie” od września w TVN Style

Jury programu "Mistrzowskie cięcie" | fot. TVN

Jesienią TVN Style pokaże dwa nowe talent shows: „Pojedynek na modę” oraz „Mistrzowskie cięcie”. Na czym będą polegać oba programy?

We wtorek, 5 września o godz. 22:25 w TVN Style zadebiutuje „Pojedynek na modę”, prowadzony przez Annę Lucińską. W każdym odcinku wystąpią dwie podobne do siebie bohaterki, które marzą o metamorfozie. Zajmą się nimi dwa rywalizujące ze sobą zespoły stylistów, na czele których staną dwie liderki: Katarzyna Michowska i Dominika Roman. Oba zespoły będą dysponować skrajnie różnymi budżetami, a na końcu efekty ich pracy zostaną porównanie. Wygrają styliści, którzy wykażą się większą kreatywnością i umiejętnością pracy pod presją czasu.

Kolejną jesienną nowością TVN Style będzie reality show „Mistrzowskie cięcie”, który zadebiutuje na antenie w sobotę, 9 września o godz. 15:00. Bohaterowie programu – dziesięciu fryzjerów – staną do walki o tytuł Mistrza Fryzjerstwa i będą zmagać się z fryzjerskimi wyzwaniami, które sprawdzą ich techniczne umiejętności. W kolejnych etapach jury wyeliminuje najsłabszych, a w drodze do finału bohaterów programu wesprze prowadząca Gabi Drzewiecka. Uczestników oceniać będą Maciej Maniewski, Alicja Napiórkowska i Michał Piróg.

Poprzedni artykułNastępny artykuł