Big Brother

„Celebrity Big Brother” wreszcie zawita do Stanów Zjednoczonych. Premiera zimą 2018

Julie Chen jako prowadząca "Big Brothera" | fot. CBS

Zimą 2018 roku amerykańska stacja CBS pokaże widzom pierwszą edycję gwiazdorskiego „Big Brothera”. Do tej pory, przez 17 lat emisji popularnego widowiska, stacja nie zdecydowała się na emisję show z udziałem celebrytów.

CBS ogłosiła, że „Big Brother” z udziałem gwiazd ma zachować swoją dotychczasową strukturę: celebryci w każdym tygodniu wezmą udział w konkurencji, której zwycięzca zostanie Głową Domu. Zadaniem Głowy Domu będzie nominować dwie osoby do opuszczenia programu. Następnie gracze zwalczą o Veto – ten z domowników, który je zdobędzie, będzie mógł ocalić jednego z nominowanych. Jeśli tak się stanie, Głowa Domu będzie musiała nominować kolejną osobę. O tym, kto spośród nominowanych opuści Dom Wielkiego Brata, zdecydują mieszkańcy w anonimowym głosowaniu w Pokoju Zwierzeń.

– Prowadziliśmy rozmowy na ten temat sezonu z gwiazdami od czasu drugiej edycji. Paris Hilton zgodziła się wziąć udział. Roseanne Barr także się zgodziła, a później się wycofała. Ostatecznie nic z tego nie wynikło i cieszę się, że do tego nie doszło w tak wczesnych latach istnienia programu – powiedziała prowadząca Julie Chen.

„Celebrity Big Brother” będzie emitowany zimą 2018 roku na antenie CBS. Stacja zapowiada, że docelowo planuje emisję kilku odcinków tygodniowo. Show będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem CBS All Access. Nie zabraknie również emisji „Big Brother After Dark” na antenie Pop. Program poprowadzi Julie Chen.

Z kolei latem przyszłego roku kanał pokaże jubileuszową, 20 edycję „Big Brothera”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł