Survivor 03: Africa, Survivor 06: The Amazon, Survivor 08: All-Stars, The Amazing Race 19

Gwiazdy „Survivora” w 19 edycji „The Amazing Race”

Ethan Zohn i Jenna Morasca | fot. Getty Images North America

Wczoraj ruszyła realizacja 19 edycji „The Amazing Race”. Wśród uczestników, którzy biorą udział w wyścigu dookoła świata, znaleźli się znani fanom „Survivor” Ethan Zohn i Jenna Morasca.

Ethan Zohn i Jenna Morasca | fot. Getty Images North America
Ethan Zohn i Jenna Morasca | fot. Getty Images North America

Ethan Zohn w 2001 roku został zwycięzcą „Survivor 3: Africa”. Z kolei Jenna Morasca w 2003 roku wygrała „Survivor 6: The Amazon”. Oboje poznali się jesienią 2003 roku na planie „Survivor 8: All-Stars”. Po udziale w widowisku zdecydowali się ze sobą związać.

Zarówno Ethan jak i Jenna stracili swoich rodziców z powodu raka. Gdy Jenna brała udział w ósmej odsłonie „Survivor”, wycofała się z programu, ponieważ jej matka zmagała się z nowotworem piersi. Kobieta zmarła kilka dni po powrocie córki do domu. Ojciec Ethana przegrał walkę z rakiem, gdy chłopak miał zaledwie 13 lat. W ostatnich latach z nowotworem – ziarnicą złośliwą, zmagał się Ethan.

Teraz, po wygranej walce, wraz z Jenną wezmą udział w kolejnym wyścigu dookoła świata. Jenna napisała na swoim profilu na Twitterze, że przez najbliższy miesiąc będą wraz z Ethanem „poza zasięgiem”. Wkrótce potem oboje zostali zauważeni na lotnisku w towarzystwie operatorów kamer.

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazdy jednego z reality shows stacji CBS biorą udział w „The Amazing Race”. W piątej edycji widowiska wzięli udział Alison Irwin (uczestniczka „Big Brother 4”) oraz jej chłopak Donny Patrick (zerwali ze sobą po zakończeniu realizacji show). W siódmym sezonie programu wystąpiła para Rob Mariano i Amber Brkich (Rob uczestniczył pierwotnie w „Survivor 4: Marquesas, a Amber w „Survivor 2: The Australian Outback”; poznali się na planie „Survivor 8: All-Stars” i są razem do dziś), którzy później wzięli także udział w „The Amazing Race 11: All-Stars”. Z kolei w szesnastej edycji reality show widzowie mogli obserwować losy Jeffa Schroedera i Jordan Lloyd (uczestników „Big Brother 11”).

19 edycja „The Amazing Race” będzie emitowana od września na antenie amerykańskiej stacji CBS.

Poprzedni artykułNastępny artykuł