Survivor 35: Heroes v Healers v Hustlers

Ruszyła emisja „Survivor 35: Heroes v Healers v Hustlers”

"Survivor 35: Heroes v Healers v Hustlers"

Wczoraj w USA ruszyła emisja 35 edycji „Survivor”, pt. „Heroes v Healers v Hustlers”. W show bierze udział 18 uczestników zostanie podzielonych na 3 plemiona, odpowiadające profesjom zawodników.

W plemieniu Heroes (bohaterowie) znaleźli się wszyscy ci, którzy pracują w służbie państwowej (nauczyciele, żołnierze, strażacy). Plemię Healers zasilą lekarze czy instruktorzy yogi, zaś wśród Hustlerów pojawią się wszyscy wykazujący się uporem i wytrzymałością. W widowisku wystąpią wyłącznie nowi gracze, m.in. pielęgniarka, urolog, gracz NFL, olimpijka, adwokat i rybak.

Uczestnicy „Survivor 35: Heroes v Healers v Hustlers”:
Plemię Levu („heroes”):
– Alan Ball
– Ben Driebergen
– John Hilsabeck
– Chrissy Hofbeck
– Ashley Nolan
– Katrina Radke
Plemię Soko („healers”):
– Jessica Johnston
– Roark Luskin
– Cole Medders
– Joe Mena
– Desiree Williams
– Mike Zahalsky
Plemię Yawa („hustlers”):
– Patrick Bolton
– Alexandrea Elliott
– Simone Nguyen
– Devon Pinto
– Lauren Rimmer
– Ryan Ulrich

Program po raz kolejny został zrealizowany na Fiji, a dokładniej na Wyspach Mamanuca. Produkcja miała miejsce pod koniec marca i dobiegła końca 11 maja. Przypomnijmy, że na Fiji zrealizowano rok temu 33 i 34 edycję „Survivor” (miejscem akcji była wyspa Viti Levu). Z kolei przed dziesięcioma laty na Fiji powstawał 14 sezon (miejscem akcji była wyspa Vanua Levu). Na Fiji będą również miały zdjęcia do 36 edycji show, która będzie emitowana wiosną 2018 roku.

Zwycięzca „Survivor 35: Heroes v Healers v Hustlers” wygra milion dolarów. Finał zostanie wyemitowany na żywo w grudniu tego roku.

Program można oglądać na antenie CBS.

Poprzedni artykułNastępny artykuł