Tontine Massacre: reality show, którego nie chcesz zobaczyć | Foto: tontinemassacre.com

Śmierć w reality show: widzowie poznają prawdę

W 2007 roku ogłoszono casting do nowego reality show. Grupa śmiałków wyruszyła na nieznaną wyspę, by rywalizować o największą wygraną w historii telewizji – 10 milionów dolarów. W programie, którego producentem był uczestnik Survivor Rob Mariano, uczestnicy musieli zrzec się swoich praw do bezpieczeństwa. Podczas realizacji show jeden z zawodników został brutalnie zamordowany, a widowiska nigdy nie wyemitowano. Niebawem wszyscy będą mogli dowiedzieć się, co naprawdę wydarzyło się na wyspie. Czytaj

Rob i Amber Mariano doczekali się dziecka

Rob i Amber Mariano – małżeństwo, które poznało się za sprawą udziału w reality show „Survivor”, doczekało się pierwszego dziecka.

Córka Roba i Amber urodziła się 4 lipca i nosi imię Lucia Rose. „Jest idealnym dzieckiem i nie ma w chwili obecnej nic więcej, czego moglibyśmy pragnąć” – powiedział Rob magazynowi „People”. Pierwsze imię dziewczynki jest pochodzenia włoskiego i oznacza „światło Boga”, z kolei drugie imię zostało jej nadane dla upamiętnienia pamięci babci ze strony ojca, która zmarła 4 lipca. Czytaj

„Against the Odds” – reality show z Robem i Amber

Rob i Amber Mariano – małżeństwo, które spotkało się na planie „Survivor 8”, wspólnie uczestniczyło w „The Amazing Race 7” i wzięło ślub na oczach milionów telewidzów, można obecnie oglądać w kolejnym reality show.

Tym razem, Marianowie występują w swoim własnym widowisku, zatytułowanym: „Rob & Amber: Against the Odds”. W programie Rob trafia do Las Vegas, gdzie stawia czoła profesjonalnym hazardzistom, a Amber obserwuje jego ryzykowne poczynania. Reality show miał swoją premierę 11 stycznia i składa się z 10 epizodów. To jednak nie koniec uczestnictwa Roba i Amber w programach telewizyjnych. Już od 18 lutego losy małżeństwa będzie można śledzić w kolejnym programie, tym razem w „The Amazing Race 11: All-Stars”.

Rob i Amber w reality show

Rob i Amber – małżeństwo, które spotkało się na planie „Survivor”, wspólnie uczestniczyło w „The Amazing Race 7” i wzięło ślub na oczach milionów telewidzów, wkrótce pojawi się w kolejnym reality.

Tym razem, małżeństwo wystąpi w nowej serii telewizji FOX Reality Channel, której emisja rozpocznie się w styczniu 2007 roku. W programie Rob podąży do Las Vegas, gdzie stawi czoła profesjonalnym hazardzistom, a Amber będzie obserwować jego ryzykowne poczynania. „Widzieliśmy ich pierwszy pocałunek w 'Survivor’ i obserwowaliśmy ich ślub. Są przyjemni i lubią wyzwania. To, co Rob próbuje teraz zrobić, jest czymś, o czym marzy każdy mężczyzna i czymś, co jest koszmarem dla każdej kobiety” – powiedział David Lyle z FOX Reality.