Survivor 01: Borneo, Survivor 08: All-Stars, The Biggest Loser

Zwycięzca pierwszej edycji „Survivor” weźmie udział w nowej wersji „The Biggest Loser”

Richard Hatch | fot. NBC

Richard Hatch, zwycięzca pierwszej edycji amerykańskiego „Survivor”, będzie jednym z uczestników odświeżonej wersji reality show „The Biggest Loser”.

Richard Hatch | fot. NBC
Richard Hatch | fot. NBC

Amerykańska stacja NBC rozpocznie niebawem emisję 17 edycji „The Biggest Loser”, zatytułowaną „The Biggest Loser: Temptation Nation”.

W widowisku udział weźmie zwycięzca pierwszej edycji „Survivor” Richard Hatch, którzy – tak jak i pozostali uczestnicy show NBC – będzie starał się zrzucić zbędne kilogramy.

54-letni Hatch waży obecnie ponad 140 kg. Jak sam powiedział – dotychczas nie był przejęty swoim wyglądem. – Zostałem zgwałcony, gdy miałem 8 lat. Molestowany, gdy miałem 10 lat. W szóstej klasie pod prysznicem jeden z żartownisiów nasikał mi na nogę. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że to, co ludzie myślą o moim wyglądzie nie ma żadnego znaczenia – powiedział Hatch.

– Nie obchodzi mnie, co ludzie myślą o tym jak wyglądam. Osobiście zdaję sobie jednak sprawę, że jestem gruby – stwierdził. – Wiem, że to nie jest zdrowe. Mam wysokie ciśnienie krwi i wysoki poziom cholesterolu. (…) To w tym kierunku teraz patrzę – dodał.

Reality show poprowadzi Bob Harper. Spośród trenerów na pewno powrócą Dolvett Quince i Jennifer Widerstrom.

„The Biggest Loser 17: Temptation Nation” będzie emitowany od 4 stycznia 2016 roku na antenie NBC.

Poprzedni artykułNastępny artykuł