Uczestnicy 27 edycji Survivor | fot. CBS

Znamy uczestników „Survivor 27: Blood vs Water”

Stacja CBS ogłosiła pełną listę uczestników kolejnej, 27 edycji „Survivor”. Kogo zobaczymy w widowisku i jakich zwrotów akcji możemy się spodziewać? Czytaj

Jeff Probst, prowadzący Survivor | fot. CBS

Ujawniono tajemnice „Survivor”. Jak wyglądają kulisy programu?

Spadająca oglądalność „Survivor” pokazuje, że widzowie albo są już znudzeni realizowanym od 11 lat formatem, albo nie podobają im się zmiany, jakie zaszły w ostatnich sezonach. Być może jednak oglądający zaczęli dostrzegać, że program, który śledzili przez lata, już dawno „przeskoczył rekina”. A teraz gwóźdź do jego trumny wbili dawni uczestnicy, którzy zdradzili kulisy powstawania show. Czytaj

Rozdano Nagrody Emmy 2009

W niedzielę w USA po raz 61. przyznano Nagrody Emmy. Ceremonia odbyła się w Nokia Theatre w Los Angeles.

Podobnie jak w poprzednich latach, gala rozdania statuetek dla programów reality TV przebiegła bez większych niespodzianek. Drugi rok z rzędu nagrodę w kategorii Wybitny Prowadzący Program Reality TV otrzymał Jeff Probst – prowadzący reality show „Survivor”. Z kolei po raz siódmy z rzędu, nagrodę w kategorii Wybitny Program Reality Competition przyznano programowi „The Amazing Race”.

USA: James „J.T.” Thomas zwycięzcą „Survivor 18”

Wczoraj wieczorem w USA zakończyła się emisja osiemnastej edycji reality show „Survivor”.

Widowisko emitowane było od 12 lutego na antenie amerykańskiej stacji CBS. Akcja „Survivor 18: Tocantins, The Brazilian Highlands” toczyła się na brazylijskich wyżynach. W grze wzięło udział 16 uczestników, podzielonych na dwa plemiona: Jalapao i Timbira, które przez 39 dni rywalizowały o główną nagrodę i tytuł Ostatniego Ocalałego. Do ścisłego finału programu dotarła dwójka zawodników: Stephen Fishbach i James „J.T.” Thomas. Czytaj

„Survivor” w interaktywnych parkach rozrywki

Reality show „Survivor” to kolejny program, który doczeka się zaadoptowania na potrzeby parków rozrywki.

Trzy lata temu widowisko doczekało się własnego rollercoastera w Paramount’s Great America w Kalifornii. Tym razem do parków rozrywki trafić ma interaktywny show „Survivor: Live”. Osoby obserwujące widowisko będą mogły dobrowolnie wziąć udział w czterech konkurencjach, prowadzących do zwycięstwa. Atrakcja ma zostać wzbogacona o klipy z programu „Survivor”. Czytaj

„Survivor”: Todd Herzog i Spencer Duhm są razem

Kolejni uczestnicy reality show „Survivor” stali się parą. Tym razem związali się ze sobą dwaj mężczyźni: 24-letni Todd Herzog – zwycięzca „Survivor 15: China”, oraz Spencer Duhm – 19-letni uczestnik „Survivor 18: Tocantins, The Brazilian Highlands”.

Panowie poznali się na miesiąc przed rozpoczęciem „Survivor 18: Tocantins”. Jak mówią, „ich znajomość rozwija się powoli, bez pośpiechu”. „Byłem nim zainteresowany od razu, gdy go zobaczyłem. Głównie dlatego, ponieważ ma tę pewność siebie i przykuwające spojrzenie” – powiedział Todd o Spencerze. Podczas przerwy wiosennej Todd i Spencer zamierzają spędzić razem kilka dni. Latem planują wspólnie wybrać się w podróż.

Ruszył „Survivor 18: Tocantins”

W czwartek, 12 lutego amerykańska stacja CBS wyemitowała pierwszy odcinek nowej edycji popularnego reality show „Survivor”.

W 18 sezonie programu bierze udział 16 uczestników, którzy przez 39 dni będą zdani tylko na siebie: będą musieli zmagać się z siłami przyrody i rywalizować pomiędzy sobą o zwycięstwo. Ostatnia osoba, która przechytrzy pozostałych, otrzyma w nagrodę tytuł ostatniego Ocalałego i milion dolarów. Czytaj

„Survivor” ponownie w Brazylii

W lutym przyszłego roku na antenie amerykańskiej CBS zadebiutuje osiemnasta edycja „Survivor”.

Realizacja reality show zakończyła się kilkanaście dni temu. Po 5 latach, program ponownie nagrywano w Brazylii. Poprzednio realizowano tam szósty sezon widowiska, zatytułowany „Survivor 6: The Amazon”. Tym razem akcja toczyła się na brazylijskim pogórzu.

Kolejny sezon formatu nosić będzie tytuł „Survivor 18: Tocantins, The Brazilian Highlands”. Tradycyjnie, w reality show dwa plemiona przez 39 dni będą walczyć o przetrwanie i milion dolarów. „Survivor 18” emitowany będzie od 12 lutego 2009 roku.

Jeff Probst poprowadzi kolejne sezony „Survivor”

Jeff Probst – dotychczasowy prowadzący reality show „Survivor”, podpisał umowę na prowadzenie kolejnych edycji widowiska. Wiadomo już, że oprócz „Survivor 17” i „Survivor 18”, Probst poprowadzi dziewiętnastą i dwudziestą edycję programu.

Ponadto, w jednym z wywiadów prowadzący potwierdził dotychczasowe spekulacje, dając do zrozumienia, że realizacja „Survivor 17” będzie miała miejsce w Afryce, w Republice Gabońskiej. Realizacja reality show będzie miała miejsce w wakacje, podczas gdy emisja ruszy jesienią tego roku. Kolejne zmagania uczestników walczących o tytuł Ostatniego Ocalałego i milion dolarów, nagrywane będą w jakości high definition.