Survivor 03: Africa, Survivor 06: The Amazon, Survivor 08: All-Stars

Para z „Survivora” zakończyła swój 10-letni związek

Ethan Zohn i Jenna Morasca | fot. Getty

Ethan Zohn i Jenna Morasca nie są już razem. Znana para, która poznała się dzięki udziałowi w „Survivor”, rozstała się po 10 wspólnie spędzonych latach.

Ethan Zohn i Jenna Morasca | fot. Getty
Ethan Zohn i Jenna Morasca | fot. Getty

Zakończył się związek 38-letniego Ethana i 32-letniej Jenny. „Z ciężkim sercem musimy oznajmić, że po 10 latach życia w szczęśliwym związku, podjęliśmy decyzję, by ruszyć dalej już bez siebie (…). Razem doświadczyliśmy wielu radości życia i stawiliśmy czoło trudnym wyzwaniom, a nasza decyzja o rozstaniu nigdy tego nie umniejszy. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za wsparcie i liczymy, że uszanujecie naszą prywatność” – powiedziała para na łamach „People”.

Ethan Zohn w 2001 roku został zwycięzcą „Survivor 3: Africa”. Z kolei Jenna Morasca w 2003 roku wygrała „Survivor 6: The Amazon”. Oboje poznali się jesienią 2003 roku na planie „Survivor 8: All-Stars”. Po udziale w widowisku zdecydowali się ze sobą związać. W 2005 roku wspólnie wystąpili w specjalnym odcinku „Fear Factor 5”.

Zarówno Ethan jak i Jenna stracili swoich rodziców z powodu raka. Gdy Jenna brała udział w ósmej odsłonie „Survivor”, wycofała się z programu, ponieważ jej matka zmagała się z nowotworem piersi. Kobieta zmarła kilka dni po powrocie córki do domu. Ojciec Ethana przegrał walkę z rakiem, gdy chłopak miał zaledwie 13 lat.

Od 2009 roku w walce z nowotworem – ziarnicą złośliwą, zmagał się Ethan. Jenna wspierała go w trudnych chwilach.

W 2011 roku, po wygranej walce z rakiem, Ethan wraz z Jenną wzięli udział w 19 edycji „The Amazing Race”. W międzyczasie prowadzili wspólnie program „Everyday Health”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł