The Bachelor/Bachelorette

Produkcja „Bachelor in Paradise” zostanie wznowiona. Nie dowiedziono żadnych nagannych zachowań

Logo programu "Bachelor in Paradise"

Stacja ABC wznowi produkcję 4 edycji reality show „Bachelor in Paradise”, którego realizacja została wcześniej przerwana ze względu na podejrzenia o niemoralne prowadzenie się uczestników widowiska.

Czwarty sezon programu „Bachelor in Paradise” miał zadebiutować 8 sierpnia na antenie stacji ABC. Producenci byli jednak zmuszeni przerwać wszystkie prace nad nowym sezonem, a wszyscy uczestnicy musieli wrócić z Meksyku do Stanów Zjednoczonych.

Przedstawiciele ABC byli oburzeni tym, co miało się wydarzyć na planie reality show. Według doniesień, dwóch zawodników składało niemoralne propozycje koleżankom z programu i oczekując na wylot do Houston, uprawiało seks z przypadkowymi kobietami na lotnisku. Mało tego, podobno przy obu uczestnikach znaleziono narkotyki.

Wewnętrzne śledztwo w sprawie niemoralnego prowadzenia się uczestników zostało oficjalnie zakończone, producent Warner Bros. i stacja ABC ogłosiły, że produkcja zostanie wznowiona. Sprawę badały Warner Bros. oraz firma prawnicza, której nazwy nie ujawniono.

W wyniku śledztwa orzeczono, że z punktu widzenia prawa na planie nie miały miejsca żadne nieodpowiednie zachowania. Oświadczenie zostało wydane bez upublicznienia nagrań wideo. Zdaniem producenta upublicznienie nagrań stanowiłoby naruszenie prywatności uczestników. Mimo że nie stwierdzono niemoralnego prowadzenia się uczestników, postanowiono zmienić treść kontraktu, jaki zawierają osoby biorące udział w formacie. Kontrakt został zaktualizowany o nowe zasady i procedury, które mają zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo na planie.

Wśród uczestników „The Bachelor in Paradise” miało się znaleźć 16 osób biorących udział we wcześniejszych odsłonach „The Bachelor”, „The Bachelorette” i „Bachelor in Paradise”. Zdjęcia do widowiska miały trwać przez 18 dni w Meksyku. Obecnie nie wiadomo, kiedy produkcja zostanie wznowiona i czy zobaczymy w niej tych samych zawodników.

Program ma zadebiutować na antenie ABC latem tego roku.

Poprzedni artykułNastępny artykuł