The Bachelor/Bachelorette

Produkcja „Bachelor in Paradise” przerwana. Seks i narkotyki na planie programu

Kadr z programu "Bachelor in Paradise" | fot. YouTube

Do przedstawicieli amerykańskiej stacji ABC dotarły niepokojące informacje na temat zachowania uczestników programu „Bachelor in Paradise”. Wszystkie prace nad stworzeniem 4 sezonu zostały zawieszone.

Czwarty sezon programu „Bachelor in Paradise” miał zadebiutować 8 sierpnia na antenie stacji ABC. Producenci byli jednak zmuszeni przerwać wszystkie prace nad nowym sezonem, a wszyscy uczestnicy musieli wrócić do Stanów Zjednoczonych.

Przedstawiciele ABC są oburzeni tym, co wydarzyło się na planie reality show. Według doniesień dwóch zawodników składało niemoralne propozycje koleżankom z programu i oczekując na wylot do Houston, uprawiało seks z przypadkowymi kobietami na lotnisku. Mało tego, przy obu uczestnikach znaleziono narkotyki.

Wśród uczestników „The Bachelor in Paradise” miało się znaleźć 16 osób biorących udział we wcześniejszych odsłonach „The Bachelor”, „The Bachelorette” i „Bachelor in Paradise”. Zdjęcia do widowiska miały trwać przez 18 dni. Po tym jak produkcja została zawieszona, wznowienie zdjęć nie będzie mogło się rozpocząć, póki prowadzone śledztwo nie dobiegnie końca.

– Zostaliśmy poinformowani o podejrzeniach związanych z niemoralnym prowadzeniem się uczestników programu „Bachelor in Paradise” podczas ich pobytu na planie w Meksyku. Zawieszamy produkcję i przeprowadzimy specjalne śledztwo w całej sprawie. Kiedy tylko dochodzenie dobiegnie końca, podejmiemy dalsze kroki – poinformowali w specjalnym oświadczeniu przedstawiciele studia Warner Bros.

Z nieoficjalnych informacji wynika jednak, że nie ma szans na to, by produkcja czwartej edycji została wznowiona. Podobno wydarzenia do których doszło są tak poważne, że pod znakiem zapytania stoi również przyszłość kolejnych sezonów formatu.

[WP]

Poprzedni artykułNastępny artykuł