Survivor 03: Africa, Survivor 06: The Amazon, Survivor 08: All-Stars

Uczestnicy „Survivor”, „The Amazing Race” i „Big Brothera” walczą z rakiem

Logo fundacji Stand Up To Cancer

Telewizja CBS sfinansuje pierwszy Reality Mud Run, czyli błotny wyścig z udziałem najpopularniejszych uczestników takich programów jak „Survivor”, „The Amazing Race” i „Big Brother”. Zabawa z udziałem publiczności ma pomóc zebrać fundusze na rzecz walczącej z rakiem fundacji Stand Up To Cancer.

Logo fundacji Stand Up To Cancer
Logo fundacji Stand Up To Cancer

W wyścigu udział wezmą m.in. Ethan Zohn, Jenna Morasca, Amanda Kimmel, Burton Roberts, Yau-Man Chan, Natalie Tenerelli, Phillip Sheppard, Chad Crittenden i Joel Klug – wszyscy z programu „Survivor”, a także Uchenna Agu, Megan Rickey, Cheynne Whitney, Alex Boylan i Dennis Frentsos – znani z reality show „The Amazing Race”, oraz Will Kirby z „Big Brothera”.

– To dobrze, że możemy użyć reality TV jako możliwości do zebrania razem moich przyjaciół, by szerzyć świadomość dotyczącą raka i zorganizować zbiórkę na rzecz walki z tą chorobą – powiedział Ethan Zohn, zwycięzca trzeciej edycji „Survivor”, któremu udało się wygrać z nowotworem. – Tym razem walczymy o to, by wspólnie wyeliminować raka z naszej planety. W pierwszym roku działalności zebraliśmy 75 tys. dolarów na rzecz fundacji Stand Up To Cancer. Będziemy kontynuować naszą walkę, by uhonorować tych, którzy odeszli, jak Laura Ziskin czy Jenn Lyon, a także tych, którzy do dziś zmagają się z nowotworem – dodał.

Oprócz CBS, sponsorami przedsięwzięcia Reality Mud Run są również Around the World Productions (firma założona przez Burtona Robertsa, uczestnika „Survivor 7: Pearl Islands” oraz Alexa Boylana, uczestnika drugiej edycji „The Amazing Race”) i 7UP.

Wyścig odbędzie się w sobotę, 10 września w Silverado w stanie Kalifornia. Więcej szczegółów pod adresem www.realitymudrun.com.

Poprzedni artykułNastępny artykuł