Queer Eye For The Straight Guy/Girl

Netflix reaktywuje program „Queer Eye for the Straight Guy”

Bohaterowie 5 sezonów programu "Queer Eye for the Straight Guy" | fot. Bravo

Platforma Netflix wskrzesi popularny przed laty reality show „Queer Eye for the Straight Guy”, znany w Polsce pod tytułem „Porady różowej brygady”.

Netflix ofickalnie potwierdził, że trwają aktualnie prace nad nowym sezonem formatu. – W czasach kiedy Ameryka jest podzielona, a przyszłość nie jest jasna, drużyna składająca się z pięciu dzielnych mężczyzn postara się zjednoczyć nas śmiechem, sercem i po prostu odpowiednią ilość kremu nawilżającego – czytamy w oświadczeniu producentów show.

W skład stałej ekipy programu wchodzili Kyan Douglas, Jai Rodriguez, Ted Allen, Thom Filicia i Carson Kressley. W nowej wersji programu widzowie zobaczą pięciu nowych bohaterów.

Przypomnijmy, że program „Queer Eye for the Straight Guy” był przed laty sporym telewizyjnym hitem. Emitowano go przez 5 sezonów w latach 2003-2007. Show doczekał się łącznie 100 odcinków. Bohaterami była piątka gejów, która wybiera przeciętnego heteryka i pomaga mu zmienić się w modnego i atrakcyjnego mężczyznę. Każdy z ekspertów specjalizował się w innej dziedzinie.

W 2004 roku program zdobył statuetkę Emmy w kategorii Wyjątkowy Reality Show, rok później również doczekał się nominacji. W latach 2004-2005 był laureatem GLAAD Media Awards.

[Na ekranie]

Poprzedni artykułNastępny artykuł