Take Me Out

Polsat pokaże randkowy show „Take Me Out”

Logo programu "Take Me Out"

Telewizja Polsat pokaże randkowy show „Take Me Out”. To polska wersja australijskiego formatu „Taken Out”.

Formuła show polega na tym, że mężczyźni starają się umówić z kobietami na randki. Uczestnicy mają trzy rundy na to, żeby przekonać do siebie samotne kobiety, a potem zaprosić którąś z nich na randkę. Te natomiast mogą w każdej chwili zrezygnować z udziału w show, jeśli uznają, że nic z tej znajomości nie wyjdzie – gaszą wtedy światło przy swoim stanowisku i wycofują się z zabawy. Gdy spośród trzydziestu kandydatek do końca prezentacji w grze zostaną więcej niż dwie – mężczyzna wskazuje na faworytki i zadaje im kluczowe pytania przed ostateczną decyzją.

Obecnie trwają poszukiwania uczestników – zarówno kobiet jak i mężczyzn. Aby wziąć udział w projekcie, należy wysłać swoje zgłoszenie na adres: casting@polsat.com.pl.

Należący do FremantleMedia program trafił już do ponad 30 krajów świata, m.in. do Wielkiej Brytanii, Irlandii i Stanów Zjednoczonych.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w zeszłym roku realizację polskiej wersji „Take Me Out” rozważała Telewizja Polska, której FremantleMedia Polska złożyła propozycję realizacji widowiska. Nadawca publiczny nie złożył zamówienia na produkcję formatu.

„Take Me Out” trafi do wiosennej ramówki Polsatu.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł