Kai Hibbard | fot. East News

Uczestniczka „The Biggest Loser” ujawnia ciemne kulisy programu

W 2006 roku do Kai Hibbard przyszedł znajomy i powiedział: „Kocham cię, ale jesteś teraz supergruba”. Te słowa podziałały na 26-latkę jak zimny prysznic. Ważyła ponad 120 kilogramów. Postanowiła o siebie zadbać i zgłosiła się do 3 edycji programu „The Biggest Loser”, w którym uczestnicy w względnie krótkim okresie zrzucają dużą liczbę kilogramów. Jej też się udało schudnąć – i to 70 kg. Teraz jednak w wywiadzie dla „NY Post” ujawnia mroczne kulisy programu i cudownej metamorfozy. Czytaj

„The Biggest Loser”: telewizyjne odchudzanie

Tłuste jest złe, trzeba z nim walczyć. Tłuste jest powszechne, trzeba je pokochać. Amerykańska telewizja miota się od miłości do potępienia.

”Człowieku, zrzuciłeś sobie z pleców całego mnie! Schudłeś dokładnie tyle, ile ważę!” – wykrzyknął niedawno Jay Leno (jeden z najbardziej znanych amerykańskich gospodarzy talk-show) w rozmowie z Danielem Wrightem. Kiedy w styczniu tego roku Daniel po raz pierwszy wystąpił w amerykańskim show o odchudzaniu „The Biggest Loser”, wyglądał jak bezkształtna góra tłuszczu. Był najcięższym uczestnikiem w jego historii. Przy wzroście 177 cm ważył 206 kilo, czyli mniej więcej tyle, co zdrowa czteroosobowa rodzina – mama, tata i dwoje małych dzieci. Czytaj

Powstała gra na podstawie reality show „Nanny 911”

W Stanach Zjednoczonych ukazała się gra komputerowa oparta na popularnym reality show „Nanny 911”.

W grze można wcielić się w jedną z trzech niań i pomóc rodzinom w wychowywaniu dzieci. W amerykańskim programie, opartym na brytyjskim show „Little Angels”, można zobaczyć zmagania niani z dziećmi sprawiającymi kłopoty wychowawcze. Widowisko zadebiutowało po raz pierwszy w roku 2004 na antenie telewizji FOX i stanowi najważniejszą konkurencję dla znanego również u nas programu „Supernanny” („Superniania”). Obecnie program można oglądać na antenie stacji CMT.

„One Big Family” – reality show z otyłą rodziną

Stacja TLC zrealizuje reality show, w którym wystąpi nietypowa rodzina – każdy z jej członków cierpi na bardzo zaawansowaną nadwagę. Bohaterowie będą usiłowali zrzucić jak najwięcej kilogramów pod okiem kamer.

W „One Big Family” wezmą udział: 40-letni mężczyzna ważący ponad 160 kg, jego 35-letnia żona ważąca prawie 200 kg. oraz ich syn i córka – oboje ważący ponad 150kg. Pomysłodawcą show jest jego producent Mike Duffy, który koncepcję programu oparł na własnych doświadczeniach. Zainspirował go jego ojciec, który w wieku sześćdziesięciu lat schudnął prawie 100 kg. Czytaj

Lindsay Lohan w makeover show

Aktorka Lindsay Lohan spotkała się z Ryanem Seacrestem – prezenterem amerykańskiego „Idola” i pomysłodawcą nowego programu reality show, w sprawie jej udziału w widowisku – czytamy w Onet.pl.

”Wczoraj spotkałem się z Lindsay i powiedziałem jej o pomyśle na program, którego będzie gwiazdą” – pisze Seacrest na swoim koncie Twitter. „Ten show pomoże ludziom, którzy zeszli na złą drogę i których doświadczył los” – dodaje. „Rozpoczynam pracę nad wspaniałym programem telewizyjnym. Jestem taka podekscytowana” – cieszy się Lohan. „To będzie naprawdę wartościowy projekt, coś w stylu Extreme Makeover: Home Edition, nadawanego przez stację ABC” – mówi.

Bohaterami reality show mają być pokrzywdzone przez los osoby, które otrzymają od telewizji szansę na nowe życie. Szansa ta zmaterializuje się pod postacią okrągłego miliona dolarów.