Kryptonim Szef

Program „Kryptonim Szef” zyskuje widzów z odcinka na odcinek, ale przegrywa z konkurencją

Logo programu "Kryptonim Szef"

Nowy reality show TVP1 „Kryptonim Szef” ogląda średnio 1,35 mln osób. Produkcja z odcinka na odcinek gromadzi coraz więcej widzów, ale TVP1 w czasie emisji przegrywa walkę o widza z głównymi konkurentami.

„Kryptonim Szef nadawany jest w TVP1 w środy o godz. 20:25, począwszy od 2 września. Po trzech odcinkach średnia oglądalność wynosi 1,35 mln widzów, przy udziale na poziomie 8,73 proc. w grupie 4+ i 9,13 proc. w 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Oglądalność programu rośnie z tygodnia na tydzień. Pierwszy odcinek show oglądało 1,07 mln widzów, drugi – 1,46 mln osób, a trzeci przyciągnął przed ekrany już 1,51 mln.

W paśmie nadawania reality show zdecydowanym liderem rynku telewizyjnego jest TVP2, emitująca seriale „Barwy szczęścia” i „Na dobre i na złe”, której udział wśród wszystkich widzów wynosi aż 24,34 proc. Drugie miejsce zajmuje Polsat („Świat według Kiepskich”, „Top Chef 5” i film fabularny; 9,49 proc. udziału), a trzecia jest TVN („Na Wspólnej”, „Wesołowska i mediatorzy”, i „Kto poślubi mojego syna? 2”; 9,44 proc.).

Taka sama jest kolejność stacji w grupie komercyjnej.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł