Kryptonim Szef

TVP1 pokaże polską wersję show „Undercover Boss”

Logo programu "Undercover Boss"

TVP1 pokaże nowy program „Kryptonim Szef”, w którym szefowie firm wcielać się będą incognito w zwykłych pracowników. – Bardzo wierzę w ten format – mówi Piotr Radziszewski, dyrektor TVP1.

Logo programu "Undercover Boss"
Logo programu „Undercover Boss”

W nowym programie TVP1 managerowie kierujący firmami wcielać się będą w pracowników najniższego szczebla, by poznać prawdę o tym jak wygląda praca w ich przedsiębiorstwach. Do nowej roli zostaną specjalnie ucharakteryzowani, a każdy ich krok śledzić będzie kamera – pracownicy zostaną poinformowani tylko o tym, że realizowany jest program o ich firmie. Dzięki temu podstępowi, szefowie z pierwszej ręki dowiedzą się, jakie są problemy ich podwładnych. Na koniec ich tożsamość będzie ujawniana.

Program „Kryptonim Szef” oparty będzie na formacie „Undercover Boss”, który powstał w Wielkiej Brytanii, gdzie nadawała go stacja Channel 4. Dotąd na realizację własnych wersji zdecydowały się stacje z takich krajów jak Australia, Niemcy, Francja, Hiszpania czy Stany Zjednoczone.

Polska edycja formatu liczyć będzie 10 odcinków, a każdy poświęcony będzie innej firmie. Za produkcję wykonawczą programu odpowiadać będzie Jake Vision.

„Kryptonim Szef” oglądać będzie można w środy o godz. 20:25, począwszy od 2 września.

Nowy program będzie konkurować m.in. z kolejną edycją reality show „Top Chef” Polsatu (emisja o godz. 20:35), który również produkuje firma Jake Vision, a także z serialem TVP2 „Na dobre i na złe” (emisja o godz. 20:45).

– To bardzo trudne pasmo – przyznaje Piotr Radziszewski, dyrektor TVP1. – Bardzo wierzę jednak w ten format, jest dobrze zrobiony. Liczę, że oglądalność będzie rosła z odcinka na odcinek – dodaje.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł