Taniec z Gwiazdami 13

„Taniec z Gwiazdami” bez Magdy Gessler, ale za to z Edytą Olszówką

Edyta Olszówka | fot. newspix.pl

Słynna polska restauratorka nie pojawi się w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Wszystko wskazuje jednak na to, że w widowisku zobaczymy Edytę Olszówkę.

Edyta Olszówka | fot. newspix.pl
Edyta Olszówka | fot. newspix.pl

Jak czytamy na łamach „Faktu”, Gessler bardzo chciała wystąpić w show, jednak z programu wykluczyła ją kontuzja kolana. – Był taki pomysł i Magda bardzo chętnie wzięłaby udział w programie, lecz niestety ma po prostu kłopot z kolanem, który wykluczył jej udział – powiedziała menedżerka Magdy Gessler.

Według tabloidu producentom udało się przekonać do udziału w „Tańcu z Gwiazdami” Edytę Olszówkę. Przewiduje się, że lada dzień aktorka złoży podpis na umowie. – Ja chyba nie nadaję się do takich programów. To chyba nie jest dla mnie. Jest coś takiego, że każdy raczej lubi pokazywać swoje mocne strony, a ja nie uważam, że aż tak dobrze tańczę, żeby na oczach milionowej publiczności reprezentować siebie – mówiła dwa lata temu Olszówka, zaraz po tym jak odrzuciła wcześniejszą propozycję występu w show.

Podobno tym razem szefom stacji dużo łatwiej było ją namówić. Dzięki roli Poli Madejskiej w hitowym serialu „Przepis na życie” Olszówka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN. – Edyta zdaje sobie sprawę, jak dużo jej dał ten serial. Będzie chciała promować go w „Tańcu z Gwiazdami” – mówi informator.

Poprzedni artykułNastępny artykuł