Warsaw Shore 6: Summer Camp

Ruszyły zdjęcia do „Warsaw Shore 6”, letnia odsłona „Summer Camp” jesienią w MTV Polska

Logo programu Warsaw Shore

MTV Polska rozpoczęła prace na planie szóstej edycji reality show „Warsaw Shore”. Po raz drugi będzie to specjalny sezon – „Summer Camp”, która pokaże, jak uczestnicy bawią się w Mielnie.

Logo programu Warsaw Shore
Logo programu Warsaw Shore

Zdjęcia do letniej edycji potrwają do połowy lipca. Uczestnicy „Warsaw Shore” zamieszkają w Mielnie i będą spędzać czas nad polskim wybrzeżem, bawiąc się w tamtejszych klubach.

W wakacyjnym „Summer Campie” udział wezmą Anna „Mała” Aleksandrzak, Damian Zduńczyk, Ewelina Kubiak, Magda Pyznar, Jakub Henke i Wojciech Gola. W kolejnych odcinkach pojawią się jeszcze dwie osoby, ale MTV Polska nie zdradza na razie, czy będą to nowi uczestnicy wybrani w castingach.

W „Warsaw Shore 6” na pewno nie wezmą udziału bliźniacy Piotr i Paweł Kluk oraz Anna „Duża” Ryśnik, którzy ze względów osobistych zrezygnowali z udziału w tym sezonie. – Nie oznacza to jednak, że kończymy z nimi współpracę. Podobnie jak inni uczestnicy, nadal są członkami Ekipy, prowadzą oficjalny fanpage i nie wykluczamy ich udziału w kolejnych sezonach – wyjaśnia Katarzyna Żyszkiewicz z działu komunikacji Viacom International Media Networks, nadawcy MTV Polska.

„Warsaw Shore 6: Summer Camp” widzowie obejrzą jesienią. Program będzie liczył 10 odcinków.

Producentem wykonawczym „Warsaw Shore – Summer Camp” będzie Dragon Head.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł