Rob i Amber Mariano doczekali się dziecka

Rob i Amber Mariano – małżeństwo, które poznało się za sprawą udziału w reality show „Survivor”, doczekało się pierwszego dziecka.

Córka Roba i Amber urodziła się 4 lipca i nosi imię Lucia Rose. „Jest idealnym dzieckiem i nie ma w chwili obecnej nic więcej, czego moglibyśmy pragnąć” – powiedział Rob magazynowi „People”. Pierwsze imię dziewczynki jest pochodzenia włoskiego i oznacza „światło Boga”, z kolei drugie imię zostało jej nadane dla upamiętnienia pamięci babci ze strony ojca, która zmarła 4 lipca. Czytaj

„Against the Odds” – reality show z Robem i Amber

Rob i Amber Mariano – małżeństwo, które spotkało się na planie „Survivor 8”, wspólnie uczestniczyło w „The Amazing Race 7” i wzięło ślub na oczach milionów telewidzów, można obecnie oglądać w kolejnym reality show.

Tym razem, Marianowie występują w swoim własnym widowisku, zatytułowanym: „Rob & Amber: Against the Odds”. W programie Rob trafia do Las Vegas, gdzie stawia czoła profesjonalnym hazardzistom, a Amber obserwuje jego ryzykowne poczynania. Reality show miał swoją premierę 11 stycznia i składa się z 10 epizodów. To jednak nie koniec uczestnictwa Roba i Amber w programach telewizyjnych. Już od 18 lutego losy małżeństwa będzie można śledzić w kolejnym programie, tym razem w „The Amazing Race 11: All-Stars”.

Rob i Amber w reality show

Rob i Amber – małżeństwo, które spotkało się na planie „Survivor”, wspólnie uczestniczyło w „The Amazing Race 7” i wzięło ślub na oczach milionów telewidzów, wkrótce pojawi się w kolejnym reality.

Tym razem, małżeństwo wystąpi w nowej serii telewizji FOX Reality Channel, której emisja rozpocznie się w styczniu 2007 roku. W programie Rob podąży do Las Vegas, gdzie stawi czoła profesjonalnym hazardzistom, a Amber będzie obserwować jego ryzykowne poczynania. „Widzieliśmy ich pierwszy pocałunek w 'Survivor’ i obserwowaliśmy ich ślub. Są przyjemni i lubią wyzwania. To, co Rob próbuje teraz zrobić, jest czymś, o czym marzy każdy mężczyzna i czymś, co jest koszmarem dla każdej kobiety” – powiedział David Lyle z FOX Reality.

„The Amazing Race 7” już od 15 lipca w AXN

Telewizja AXN jeszcze nie zakończyła emisji szóstej edycji reality show „The Amazing Race”, a już wiadomo, że na antenie stacji pojawią się kolejne sezony tego widowiska.

Finał „The Amazing Race 6” zostanie wyemitowany 8 lipca o 21:50, a już tydzień później w AXN ruszy „The Amazing Race 7”. Program będzie można śledzić od 15 lipca, w soboty o 21:45. Widowisko miało swoją premierę w USA wiosną ubiegłego roku. Przypomnijmy, że do tej pory w Stanach Zjednoczonych powstało dziewięć edycji programu.

Amber i Rob wzięli ślub

W dniu 24 maja, telewizja CBS wyemitowała ślub Roba Mariano i Amber Brkich, bohaterów programów „Survivor” oraz „The Amazing Race”. Oboje poznali się w roku 2004 w reality show „Survivor 8 – All-Stars”, w którym wzięły udział największe osobowości pierwszych siedmiu edycji „Survivor” (w roku 2001 Amber brała udział w „Survivor 2 – The Australian Outback”, a w roku 2002 Rob wystąpił w „Survivor 4 – Marquesas”). Zwyciężczynią „Survivor 8 – All Stars” i zdobywczynią miliona dolarów została Amber. Drugie miejsce zajął Rob, a podczas emitowanego na żywo finału zdecydował się na oświadczyny. Później widzowie mogli śledzić losy narzeczonych w „The Amazing Race 7”, gdzie 11 par ścigało się dookoła świata. Emisja reality show zakończyła się kilka dni temu, a w finałowym odcinku Rob i Amber zajęli drugie miejsce. Ślub obojga został wyemitowany we wtorek w stacji telewizyjnej CBS. Uroczystość miała miejsce na wyspach Bahama, a widzowie mogli także zobaczyć wieczór panieński Amber, wieczór kawalerski Roba oraz przygotowania do ślubu.

Finał „The Amazing Race 7”

W USA zakończyła się emisja siódmej edycji programu „The Amazing Race”. 11 par zawodników wzięło udział w kolejnym wielkim wyścigu dookoła świata. W każdym odcinku uczestnicy wykonywali postawione na ich drodze zadania, a odpadali ci, którzy jako ostatni dotarli do wyznaczonego punktu. Zwycięzcami „The Amazing Race 7” zostało małżeństwo: Uchenna i Joyce. Na drugim miejscu uplasowali się Rob i Amber – bohaterowie programu „Survivor”, którzy lada dzień zamierzają się pobrać.