Celebrity shows, Survivor 02: The Australian Outback, Survivor 04: Marquesas, Survivor 08: All-Stars, The Amazing Race 07, The Amazing Race 11: All-Stars

Rob i Amber Mariano doczekali się dziecka

Rob i Amber Mariano – małżeństwo, które poznało się za sprawą udziału w reality show „Survivor”, doczekało się pierwszego dziecka.

Córka Roba i Amber urodziła się 4 lipca i nosi imię Lucia Rose. „Jest idealnym dzieckiem i nie ma w chwili obecnej nic więcej, czego moglibyśmy pragnąć” – powiedział Rob magazynowi „People”. Pierwsze imię dziewczynki jest pochodzenia włoskiego i oznacza „światło Boga”, z kolei drugie imię zostało jej nadane dla upamiętnienia pamięci babci ze strony ojca, która zmarła 4 lipca.

„Mama i dziecko czują się świetnie. Lucia dużo je i wiele śpi. Wydaje się być nocnym Markiem, zupełnie jak jej tatuś” – powiedział Rob.

Przypomnijmy, że Rob i Amber poznali się w roku 2004 na planie programu „Survivor 8: All-Stars” (wcześniej wzięli udział w oddzielnych edycjach w latach 2001-2002), później wspólnie uczestniczyli w „The Amazing Race 7”, by 16 kwietnia 2005 roku wziąć ślub na oczach milionów telewidzów, a następnie wystąpić w „The Amazing Race 11: All-Stars” oraz we własnym reality show, zatytułowanym „Rob & Amber: Against the Odds”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł