Survivor 02: The Australian Outback, Survivor 04: Marquesas, Survivor 08: All-Stars, Survivor 20: Heroes vs Villains, Survivor 22: Redemption Island, The Amazing Race 07, The Amazing Race 11: All-Stars

Małżeństwo z „Survivor” doczekało się kolejnego dziecka

Rob Mariano i Amber Brkich z córeczką Lucią Rose | fot. Google

Rob Mariano i Amber Brkich – małżeństwo z reality show „Survivor” – doczekało się kolejnego dziecka. W maju na świat przyszła ich trzecia córeczka.

Rob Mariano i Amber Brkich z córeczką Lucią Rose | fot. Google
Rob Mariano i Amber Brkich z córeczką Lucią Rose | fot. Google

Słynna para z reality show – Rob Mariano i Amber Brkich – doczekała się kolejnego dziecka. 5 maja na świat przyszła Isabetta Rose.

– Isabetta Rose narodziła się w Cinco de Mayo – powiedziała Amber w rozmowie z magazynem „People”. – Urodziła się z głową pełną blond włosów i niebieskimi oczami – dodała szczęśliwa mama.

– Po sześciu tygodniach nadal ma na głowie wszystkie włosy i równie niebieskie oczy. Jej siostry nie mają jej dosyć i wciąż chcą ją trzymać i nie jestem pewna, kto daje jej więcej buziaków: starsze siostry czy rodzice – mówi Amber.

Wszystkie trzy córeczki Amber i Roba dzielą to samo drugie imię. Najstarszą córką małżeństwa jest urodzona w lipcu 2009 roku Lucia Rose. Drugim dzieckiem Roba i Amber jest Carina Rose, urodzona w grudniu 2010 roku.

– Robowi podoba się pomysł nadawania tego samego drugiego imienia. Wiele osób z jego rodziny dzieli ze sobą imię Rose – opowiada.

Przypomnijmy, że Rob i Amber mają za sobą długą historię występów w programach reality show. Amber było można oglądać w dwóch edycjach „Survivor” (po raz pierwszy w „Survivor 2: The Australian Outback”, 2001), zaś Roba – aż w czterech edycjach (po raz pierwszy w „Survivor 4: Marquesas”, 2002).

Oboje poznali się na planie „Survivor 8: All-Stars” (2004), gdzie Amber i Rob zawarli sojusz i dotarli do finału. Amber została ogłoszona zwyciężczynią show i otrzymała milion dolarów, a Rob oświadczył się jej w programie na żywo.

W 2005 roku Amber i Rob pobrali się, a ich ślub było można zobaczyć na antenie telewizji CBS. Od tego czasu para doczekała się własnego dokumentalnego reality show „Rob and Amber: Against the Odds” (2006) w Fox Reality Channel oraz wzięła udział w „The Amazing Race 7” (2005) i „The Amazing Race 11: All-Stars” (2007) w stacji CBS.

Następnie Rob wziął udział w kolejnych dwóch edycjach „Survivor”: „Survivor 20: Heroes vs Villains” (2010) oraz „Survivor 22: Redemption Island” (2011), której został zwycięzcą i zdobywcą miliona dolarów.

Poprzedni artykułNastępny artykuł