Jessica Sugar Kiper walczy, by wyjść z uzależnienia od alkoholu i narkotyków | fot. VH1

Uzależniona od narkotyków i alkoholu uczestniczka „Survivor” usiłowała popełnić samobójstwo po udziale w programie

Choć od czasu zakończenia emisji „Survivor 20: Heroes vs Villains” minął już ponad rok, dopiero teraz dowiadujemy się, że Jessica „Sugar” Kiper, uczestniczka programu, po wyeliminowaniu z reality show próbowała popełnić samobójstwo. Dziewczyna źle zniosła wykluczenie z gry i nie mogła sobie poradzić z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Czytaj

Zarzuty w sprawie Ace’a Gordona oddalone

Zarzuty przeciwko Ace’owi Gordonowi – uczestnikowi „Survivor 17: Gabon”, zostały odrzucone wskutek braku „wystarczającego dowodu”.

Przypomnijmy, że w listopadzie ubiegłego roku Ace trafił do aresztu po tym, jak w barze wszedł w zatarg z kobietą oraz mężczyzną, który jej towarzyszył. Mówiło się, że Gordon dopuścił się uderzenia kobiety w twarz. Później skorygowano informację, twierdząc, że uczestnik „Survivor” zaatakował towarzyszącego kobiecie mężczyznę.

Wiadomo już, że Ace nie odpowie przed sądem za ubiegłoroczne wydarzenia. Stwierdzono bowiem, że nie było „wystarczającego dowodu, by udowodnić sprawę, nie pozostawiając żadnych wątpliwości”. Okazuje się także, że „policja nie była w stanie odnaleźć kobiety, która rzekomo została uderzona. Sama również nie wniosła żadnego oskarżenia”. Z kolei sam Gordon zaprzeczył, jakoby uderzył kobietę i zażądał udostępnienia video z kamer ochrony, by to udowodnić.

Ace powiedział również, że nie jest prawdą, jakoby po aresztowaniu mówił policjantom, że „jest tym gościem z Survivor” i że „jest sławny”. Dodał, iż nie było o tym wzmianki w policyjnym raporcie.

Jeff Probst krytykuje uczestników „Survivor 17: Gabon”

Jeff Probst – prowadzący „Survivor”, nie omieszkał podsumować zachowania jurorów siedemnastej edycji reality show, którzy w akcie zemsty zdecydowali w finale pominąć w głosowaniu jedną z finalistek.

”Gdyby zwycięstwo przypadło Susie, nie mam pojęcia co miałbym powiedzieć i jak miałbym uzasadnić słuszność decyzji jury” – napisał na swoim blogu Probst. „Tak, Susie wykonała świetną robotę, docierając tak daleko i zapewniając sobie szansę zdobycia wygranej, ale fakt, że otrzymała trzy głosy i prawie otrzymała czwarty głos od Randy’ego – to naprawdę mnie zaskoczyło. Równie zaskakujące było, że Sugar nie otrzymała ani jednego głosu. Żaden z jurorów nie uznał, że warto byłoby na nią zagłosować” – dodał Probst. Czytaj

Robert „Bob” Crowley zwycięzcą „Survivor 17: Gabon”

Wczoraj w USA zakończyła się emisja siedemnastej edycji reality show „Survivor”.

Widowisko emitowane było od 25 września na antenie stacji CBS. Akcja reality show toczyła się tym razem w Republice Gabońskiej w Afryce. W grze wzięło udział 18 uczestników, podzielonych na dwa plemiona: Kota i Fang, które przez 39 dni rywalizowały o główną nagrodę i tytuł Ostatniego Ocalałego. Czytaj

Ace Gordon trafił do aresztu

Ace Gordon – uczestnik siedemnastej edycji reality show „Survivor”, został aresztowany, gdy będąc pod wpływem alkoholu uderzył mężczyznę.

Ace został aresztowany niedługo po tym, jak został wyrzucony z baru, w którym spędzał noc z soboty na niedzielę. W lokalu Ace wszedł w zatarg z kobietą oraz mężczyzną, który jej towarzyszył. Gdy mężczyzna powiedział coś do Ace’a, ten uderzył go w twarz. Gordon został wyrzucony z baru, by chwilę później zajęła się nim policja.

Jakby tego było mało, Ace zachowywał się obraźliwie w stosunku do funkcjonariusza policji i do aresztu zabrano go już z założonymi kajdankami.

Podczas drogi, Gordon kilkukrotnie mówił władzom, że „jest tym gościem z Survivor” i że „jest sławny”. Został zwolniony po wpłaceniu kaucji w wysokości 1,5 tys. dolarów.

USA: CBS pokazała penisa uczestnika programu „Survivor”

Skandal wokół premierowego odcinka 17. sezonu reality show „Survivor”. W pierwszym odcinku programu pokazano penisa jednego z uczestników.

Stacja CBS słynie z częstego cenzurowania materiałów filmowych, które nawet nie wymagają cenzury. Tymczasem, podczas premiery „Survivor 17: Gabon, Earth’s Last Eden”, w relacji z konkurencji o nagrodę rzeczową i immunitet pokazano penisa jednego z uczestników – Marcusa Lehmana. Gdy Marcus rozpoczął bieg w konkurencji, jego penis wyślizgnął się z jego luźnych bokserek, a materiał pokazano 13 mln widzów. Czytaj