„Survivor 15: China” jesienią w AXN. Zmiany w porze emisji „Survivor 14: Fiji”

We wrześniu na antenie AXN będzie miał miejsce polski debiut piętnastej amerykańskiej edycji reality show „Survivor”.

W „Survivor 15: China” bierze udział 16 osób, podzielonych na dwa plemiona: Fei Long i Zhan Hu. Przez 39 dni drużyny walczą o główną wygraną, wynoszącą 1 milion dolarów i tytuł Ostatniego Ocalałego. Przez wielu fanów programu ta edycja uważana jest za jedną z najlepszych jakie kiedykolwiek powstały. Czytaj

„Survivor”: Jaime Dugan i Erik Huffman wzięli ślub

Jaime Dugan i Erik Huffman – uczestnicy piętnastej amerykańskiej edycji „Survivor”, pobrali się.

Para, która dorastała w odległości 25 mil od siebie, a spotkała się dopiero w Chinach, dzięki udziałowi w programie „Survivor”, wygrała ślub w konkursie.

W ubiegłym roku 28-letni Erik i 23 letnia Jaime otworzyli swoje własne konto w portalu Facebook, zwracając się do internautów z prośbą o wsparcie i pomoc w zwycięstwie w konkursie. Plan Erika i Jaime powiódł się: to oni zgarnęli główną nagrodę i został dla nich zorganizowany ślub marzeń, wart 80 tys. dolarów. Czytaj

„Survivor”: Todd Herzog i Spencer Duhm są razem

Kolejni uczestnicy reality show „Survivor” stali się parą. Tym razem związali się ze sobą dwaj mężczyźni: 24-letni Todd Herzog – zwycięzca „Survivor 15: China”, oraz Spencer Duhm – 19-letni uczestnik „Survivor 18: Tocantins, The Brazilian Highlands”.

Panowie poznali się na miesiąc przed rozpoczęciem „Survivor 18: Tocantins”. Jak mówią, „ich znajomość rozwija się powoli, bez pośpiechu”. „Byłem nim zainteresowany od razu, gdy go zobaczyłem. Głównie dlatego, ponieważ ma tę pewność siebie i przykuwające spojrzenie” – powiedział Todd o Spencerze. Podczas przerwy wiosennej Todd i Spencer zamierzają spędzić razem kilka dni. Latem planują wspólnie wybrać się w podróż.

Erik i Jaime wygrali darmowe wesele

Pod koniec sierpnia pisaliśmy o tym, iż Erik i Jaime – uczestnicy piętnastej amerykańskiej edycji „Survivor”, zamieszają się pobrać. Para otworzyła wówczas swoje własne konto w portalu Facebook, zwracając się do internautów z prośbą o pomoc w wygraniu darmowego ślubu.

Plan Erika i Jaimie powiódł się. Zostali oni zwycięzcami konkursu i w nagrodę zostanie dla nich zorganizowany ślub marzeń, wart 80 tys. dolarów. Wiadomo już, że ślub ma się odbyć 4 kwietnia 2009 roku w Wild Dunes Resort w Charleston.

Uczestnicy „Survivor 15: China” zaręczeni

Erik i Jaime – uczestnicy piętnastej amerykańskiej edycji „Survivor”, zaręczyli się.

Jaime Dugan i Erik Huffman, którzy dali się poznać szerszemu gronu w programie „Survivor: China”, mają zamiar się pobrać. Para otworzyła niedawno swoje własne konto w portalu Facebook, zwracając się do internautów z prośbą o pomoc w wygraniu darmowego ślubu. Konkurs odbywa się na jednej z amerykańskich witryn internetowych. Wyłonionym przez internautów zwycięzcom zorganizowany zostanie ślub marzeń.

Przypomnijmy, że Jaime zasłynęła w programie sabotowaniem walki o immunitet, z kolei Erik zasłynął po tym, jak wyznał, że jest prawiczkiem. Zarówno Jaime jak i Erik byli członkami jury, a o fakcie, że postanowili stworzyć parę, poinformowali w grudniu zeszłego roku podczas pożegnalnego „Reunion”.

Uczestniczka „Survivor: Chiny” okłamała miliony widzów

Uczestniczka „Survivor: Chiny”, okłamała miliony widzów mówiąc, że poprzez udział w programie straciła swoją pracę.

16 grudnia, podczas emitowanego na żywo finału programu, jedna z uczestniczek – Denise Martin – ogłosiła, że na skutek udziału w „Survivor” straciła pracę kucharki w szkolnej stołówce. „Wróciłam, rozmawiałam z dyrektorem stołówki, a on nie przywrócił mnie do pracy. Teraz jestem woźną, czyszczę ubikacje, myję łazienki, odkurzam po dzieciakach” – żaliła się ze łzami w oczach. Jako powód wyrzucenia z pracy Denise podała zbyt wielką popularność. „Powiedzieli, że to by za bardzo rozpraszało dzieciaki. Każdy ze szkoły do mnie podchodził. Każdy chciał się ze mną przywitać” – mówiła. Denise zwróciła się w stronę widowni: „Jeśli ktoś szuka kucharki do stołówki na dzienną zmianę, to proszę o telefon!”. Biorąc udział w widowisku Denise mówiła, że w pracy zarabia tylko 7 dolarów za godzinę. Czytaj