Survivor 01: Borneo, Survivor 02: The Australian Outback, Survivor 07: Pearl Islands, Panama, Survivor 08: All-Stars, Survivor 12: Panama, Exile Island, Survivor 13: Cook Islands, Survivor 18: Tocantins, The Brazilian Highlands, Survivor 19: Samoa, Survivor 20: Heroes vs Villains, Survivor 24: One World, Survivor 27: Blood vs Water

Znamy uczestników „Survivor 27: Blood vs Water”

Uczestnicy 27 edycji Survivor | fot. CBS

Stacja CBS ogłosiła pełną listę uczestników kolejnej, 27 edycji „Survivor”. Kogo zobaczymy w widowisku i jakich zwrotów akcji możemy się spodziewać?

Uczestnicy 27 edycji Survivor | fot. CBS
Uczestnicy 27 edycji Survivor | fot. CBS

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, w „Survivor: Krew kontra woda” wezmą udział powracający gracze oraz ich bliscy, podzieleni na dwa rywalizujące ze sobą plemiona – łącznie 20 osób.

Jak zapowiadają producenci, widowisko po raz pierwszy rozpocznie się od dnia „zero” – 10 par uczestników zostanie porzuconych w dżungli, w samym środku nocy, w oddalonych od siebie miejscach. Gdy uczestnicy wreszcie się odnajdą – natychmiastowo zostaną podzieleni na dwa rywalizujące ze sobą plemiona: powracających graczy (plemię Galang) i ich bliskich (plemię Tadhana).

Bardzo szybko każde z plemion będzie musiało wykluczyć spośród siebie jedną osobę. Ci uczestnicy trafią na Wyspę Odkupienia (twist nie był wykorzystywany w trzech ostatnich sezonach) i staną do walki o możliwość powrotu do gry. Gdy na Wyspie znajdzie się trzech graczy, staną oni do pojedynku, w którym osoba, która zajmie ostatnie miejsce, zostanie ostatecznie wyeliminowana z programu. Z kolei osoba, która zajmie pierwsze miejsce w pojedynku, otrzyma możliwość przekazania jednemu z uczestników wskazówki z informacją o miejscu położenia Ukrytego Immunitetu.

Ponadto uczestnicy, którzy trafią na Wyspę Odkupienia, będą mogli powrócić do gry za sprawą swoich bliskich – jeśli tylko ci zgodzą się poświęcić i oddać im miejsce w programie, a samemu udać się na Wyspę Odkupienia. Jakby tego było mało, powracający gracze i ich bliscy będą mogli każdorazowo zamieniać się miejscami tuż przed pojedynkami na Wyspie Odkupienia.

Wśród uczestników „Survivor 27: Blood vs Water” znaleźli się:
– Gervase Peterson („Survivor: Borneo”) i Marissa Peterson (siostrzenica)
– Tina Wesson („Survivor 2: The Australian Outback”, „Survivor 8: All-Stars”) i Katie Collins (córka)
– Rupert Boneham („Survivor 7: Pearl Islands”, „Survivor 8: All-Stars”, „Survivor 20: Heroes vs Villains”) i Laura Boneham (żona)
– Aras Baskauskas („Survivor 12: Panama, Exile Island”) i Vytas Baskauskas (brat)
– Candice Cody („Survivor 13: Cook Islands”, „Survivor 20: Heroes vs Villains”) i John Cody (mąż)
– Tyson Apostol („Survivor 18: Tocantins, The Brazilian Highlands”, „Survivor 20: Heroes vs Villains”) i Rachel Foulger (dziewczyna)
– Laura Morett („Survivor 19: Samoa”) i Ciera Eastin (córka)
– Colton Cumbie („Survivor 24: One World”) i Caleb Bankston (narzeczony)
– Kat Edorsson („Survivor 24: One World”) i Hayden Moss (chłopak i zwycięzca „Big Brothera 12”)
– Monica Culpepper („Survivor 24: One World”) i Brad Culpepper (mąż)

Przypomnijmy, że podtytuł kolejnego sezonu „Survivor” nawiązuje do niemieckiego przysłowia: „Blut ist dicker als Wasser”, mającego swój odpowiednik również w anglojęzycznych krajach jako „Blood is thicker than water”. Przysłowie mówi, iż „Krew jest gęstsza niż woda”, co oznacza przekładanie więzi rodzinnych ponad inne relacje, zawarte między niespokrewnionymi osobami.

Widowisko było realizowane w maju i czerwcu tego roku na Filipinach, na wyspie Paulaui.

„Survivor 27: Blood vs Water” będzie emitowany od 18 września na antenie CBS.

Poprzedni artykułNastępny artykuł