Survivor 15: China

Zwycięzca „Survivor” Todd Herzog przeżywa nawrót choroby alkoholowej

Todd Herzog w programie "Dr. Phil" | fot. CBS

Todd Herzog, zwycięzca „Survivor 15: China”, po raz kolejny zmaga się z chorobą alkoholową. Obecnie ponownie musiał udać się na odwyk, a pieczę nad jego powrotem do zdrowia sprawuje dr Phil McGraw.

W 2013 roku było można zobaczyć jak Herzog walczy o swoje zdrowie, biorąc udział w terapii organizowanej przez dr. Phila McGrawa. Relację było można później zobaczyć w programie talk-show „Dr Phil”. Wówczas były uczestnik „Survivor” udał się na 90 dniowy odwyk. Po 112 dniach, w lutym 2014 roku, zwycięzca „Survivor” pojawił się ponownie na planie talk show, tym razem całkowicie trzeźwy. Radość jednak nie trwała długo – zaledwie 2 dni później Herzog ponownie zaczął nadużywać alkoholu, co po kilku miesiącach skończyło się następną interwencją dr. Phila – tym razem w mieszkaniu Todda w Utah.

Okazuje się, że po odzyskaniu kontroli nad spożyciem alkoholu, Todd Herzog przeżywa obecnie nawrót choroby alkoholowej. Na początku tego miesiąca Herzog ponownie trafił na odwyk. Jeszcze w tym miesiącu będzie można obejrzeć kolejny odcinek programu „Dr Phil”, w którym zostanie ukazana relacja ze zmagań Herzoga o wyjście z nałogu.

Przypomnijmy, że przed wystąpieniem w „Survivor” Herzog nie miał problemów z alkoholem. Kłopoty zaczęły się, gdy po udziale w reality show zaczął brać udział w imprezach z udziałem uczestników, na których serwowano darmowy alkohol.

Todd Herzog miał 14 lat, gdy w USA zadebiutowała 1 edycja „Survivor”. W grudniu 2007 roku został zwycięzcą „Survivor 15: China” i zdobywcą miliona dolarów. Todd był drugim – obok Richarda Hatcha – zwycięzcą „Survivor”, który otwarcie mówił, że jest gejem.

Poprzedni artykułNastępny artykuł