Survivor 14: Fiji, Survivor 15: China

„Survivor 15: China” jesienią w AXN. Zmiany w porze emisji „Survivor 14: Fiji”

We wrześniu na antenie AXN będzie miał miejsce polski debiut piętnastej amerykańskiej edycji reality show „Survivor”.

W „Survivor 15: China” bierze udział 16 osób, podzielonych na dwa plemiona: Fei Long i Zhan Hu. Przez 39 dni drużyny walczą o główną wygraną, wynoszącą 1 milion dolarów i tytuł Ostatniego Ocalałego. Przez wielu fanów programu ta edycja uważana jest za jedną z najlepszych jakie kiedykolwiek powstały.

Po raz pierwszy widowisko było emitowane jesienią 2007 roku na antenie amerykańskiej stacji CBS. W Polsce emisja rozpocznie się w niedzielę, 20 września w telewizji AXN. Mało dogodna jest jednak godzina emisji, gdyż tę wyznaczono na 8:00 rano. Kolejne epizody będzie można oglądać w soboty i niedziele.

W tym miejscu należy dodać, że od września zmiany dotkną także godziny emisji poszczególnych odcinków „Survivor 14: Fiji”. Obecnie program można śledzić w soboty i niedziele o godz. 12:00, jednak począwszy od 5 września reality show emitowany będzie w soboty i niedziele o 8:00.

Przypomnijmy, że do tej pory w USA wyemitowano 18 edycji reality show „Survivor”. Debiut najnowszego sezonu – „Survivor 19: Samoa”, będzie miał miejsce we wrześniu na antenie amerykańskiej stacji CBS. O poszczególnych edycjach porozmawiać można na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł