Survivor 15: China

Uczestniczka „Survivor: Chiny” okłamała miliony widzów

Uczestniczka „Survivor: Chiny”, okłamała miliony widzów mówiąc, że poprzez udział w programie straciła swoją pracę.

16 grudnia, podczas emitowanego na żywo finału programu, jedna z uczestniczek – Denise Martin – ogłosiła, że na skutek udziału w „Survivor” straciła pracę kucharki w szkolnej stołówce. „Wróciłam, rozmawiałam z dyrektorem stołówki, a on nie przywrócił mnie do pracy. Teraz jestem woźną, czyszczę ubikacje, myję łazienki, odkurzam po dzieciakach” – żaliła się ze łzami w oczach. Jako powód wyrzucenia z pracy Denise podała zbyt wielką popularność. „Powiedzieli, że to by za bardzo rozpraszało dzieciaki. Każdy ze szkoły do mnie podchodził. Każdy chciał się ze mną przywitać” – mówiła. Denise zwróciła się w stronę widowni: „Jeśli ktoś szuka kucharki do stołówki na dzienną zmianę, to proszę o telefon!”. Biorąc udział w widowisku Denise mówiła, że w pracy zarabia tylko 7 dolarów za godzinę.

Kilka minut później prowadzący program zwrócił się do Denise. „Nasz szef i twórca programu – Mark Burnett, słuchał historii Denise. Powiedział mi w czasie przerwy, że pomoże Denise, przekazując jej 50 tysięcy dolarów” – ogłosił Jeff Probst. Denise przyjęła tę wiadomość z radością. Jakież było zdziwienie widzów i producentów widowiska, gdy niebawem okazało się, że… Denise nigdy nie została wyrzucona z pracy. Wyszło na jaw, że kobieta od zawsze pracowała jako woźna i po powrocie z „Survivor” wróciła na swoje pierwotne stanowisko.

Kiedy w telewizyjnym wywiadzie Denise została zapytana o los 50 tysięcy dolarów, które obiecał jej Mark Burnett, kobieta unikała odpowiedzi. Powiedziała jedynie, że nie było jej intencją wprowadzić ludzi w błąd. Kolejnego dnia przeprosiła jednak za swój komentarz podczas programu na żywo i ogłosiła, aby ofiarowane jej 50 tysięcy dolarów zostało przekazane na walkę z AIDS.

Warto dodać, że podczas finałowego spotkania, Denise była bliska wygrania 100 tysięcy dolarów. W ostatnim odcinku programu ogłoszono bowiem wyniki głosowania widzów na ulubionego uczestnika. Plebiscyt wygrał 30-letni James, ale w trójce najbardziej popularnych zawodników znalazła się również Denise. I choć kobieta spotykała się z bardzo pozytywnym odbiorem, to po ostatnich wydarzeniach nawet tym może się długo nie nacieszyć.

Poprzedni artykułNastępny artykuł