The Amazing Race 27

Ruszyła emisja 27 sezonu „The Amazing Race”. Uczestnicy programu znów w Polsce!

Uczestnicy "The Amazing Race 27" | fot. CBS

25 września na antenie CBS ruszyła emisja 27 sezonu reality show „The Amazing Race”. Z najnowszych doniesień wynika, iż uczestnicy tego sezonu odwiedzili Polskę.

Uczestnicy "The Amazing Race 27" | fot. CBS
Uczestnicy „The Amazing Race 27” | fot. CBS

Wg najnowszych doniesień uczestnicy nowego sezonu „The Amazing Race” odwiedzą takie kraje jak Indie, Argentyna, Chiny, Francja, Brazylia, Holandia, Zambia, Zimbabwe i Polska. Miastem, do którego zawitają uczestnicy w Polsce, ma być Kraków.

To już trzeci raz, kiedy Amerykanie zdecydowali się zrealizować w naszym kraju jeden z etapów programu. W sumie uczestnicy edycji „The Amazing Race” realizowanych w inny częściach świata gościli w Polsce już pięciokrotnie.

Najpierw, w grudniu 2006 roku, w Polsce znalazły się zespoły biorące udział w amerykańskim „The Amazing Race 11: All-Stars”. Zawodnicy odwiedzili u nas Warszawę, Oświęcim, Kraków i Pieskową Skałę (przeczytaj relację).

Następnie, na przełomie listopada i grudnia 2010 roku, do kraju nad Wisłą przybyli uczestnicy pierwszej australijskiej edycji show – odwiedzili Kraków, Wieliczkę, Czorsztyn i Niedzicę (przeczytaj relację).

Kolejnym krajem, który zdecydował się realizować u nas jeden z etapów, był Izrael. Relacja z pobytu w Polsce uczestników drugiej edycji „HaMerotz LaMillion” została pokazana w dwóch odcinkach. Akcja etapu, realizowanego 7 kwietnia 2011 roku, toczyła się w Krakowie i w Wieliczce (przeczytaj relację).

Z kolei jesienią 2012 roku jeden z etapów programu „Velyki Perehony” realizowała u nas ukraińska stacja 1+1. Drużyny zawitały do Krakowa (przeczytaj relację).

Natomiast latem 2013 roku w Gdańsku i Sopocie miały miejsce zdjęcia do 23 edycji amerykańskiego „The Amazing Race” (przeczytaj relację i zobacz wideo-relację).

„The Amazing Race 27” można oglądać w piątki na antenie amerykańskiego kanału CBS.

Poprzedni artykułNastępny artykuł