Big Brother

14 lat od finału „Big Brothera”: Alicja Walczak, Piotr Gulczyński i Klaudiusz Sevković w „Dzień Dobry TVN”

Alicja Walczak, Piotr Gulczyński i Klaudiusz Sevković | fot. TVN

14 lat po zakończeniu pierwszej edycji „Big Brothera”, w studiu „Dzień Dobry TVN” gościli bohaterowie programu – Alicja Walczak, Piotr Gulczyński i Klaudisz Sevković. Byli mieszkańcy Domu Wielkiego Brata opowiadali o przyjaźni i więziach jakie utworzyły się między uczestnikami.

Alicja Walczak, Piotr Gulczyński i Klaudiusz Sevković | fot. TVN
Alicja Walczak, Piotr Gulczyński i Klaudiusz Sevković | fot. TVN

– Reality show to coś takiego z musu. Przyjaciół się dobiera, a tu wybrano za nas. Z Klaudiuszem jesteśmy 14 lat razem, jak kuchenka z gazem – opowiadał Piotr Gulczyński.

– To jest szmat czasu. Telewizja różnie nas wykreowała. Można było myśleć, że mamy z Alicją jakąś wojnę, a wyglada to całkiem inaczej. Po programie, z tymi osobami, z którymi ktoś myślał, że może się przyjaźnimy nie jest tak do końca. A z Alicją i Piotrem trzymam się od wielu lat – mówił z kolei Klaudiusz Sevković.

– Naszym wielkim plusem jest to, że jesteśmy naturalni. Ta przyjaźń jest prawdziwa – dodał „Gulczas”.

– Obserwując programy, ludzie kładą nacisk na to, czy to jest prawdziwe – stwierdziła Alicja Walczak, która po wyjści z Domu Wielkiego Brata skupiła się na duchowiści. Jak zdradziła Alicja, obecnie szuka wydawcy dla napisanej przez siebie książki pt. „Piękno duszy”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł