Big Brother

Manuela Jabłońska o narzekaniu w „Dzień Dobry Wakacje”

Manuela Jabłońska | fot. East News

Gościem dzisiejszego wydania „Dzień Dobry Wakacje” była Manuela Jabłońska, uczestniczka pierwszej edycji „Big Brothera”, psychoterapeuta Magdalena Chorzewska oraz aktor Artur Barciś. Była mieszkanka Domu Wielkiego Brata uczestniczyła w rozmowie o „sporcie narodowym” Polaków, czyli o narzekaniu.

Manuela Jabłońska | fot. East News
Manuela Jabłońska | fot. East News

Manuela Jabłońska zaskoczyła widzów nowym kolorem włosów – blondem z różowymi refleksami. Choć prowadzący przedstawili ją jako zawodową optymistkę, Manuela przyznała, że zdarzają jej się „gorsze” momenty. – Myślę, że każdemu zdarza się narzekać. Każdy ma lepszy bądź gorszy dzień. Z reguły staram się nie narzekać. Przyjmuję, wszystko z dobrodziejstwem inwentarza i staram się być pozytywnie nastawiona do życia i do ludzi – powiedziała w programie.

Zdradziła, że jej optymizm to nie tylko kwestia charakteru, ale i ćwiczeń. – Takiego pozytywnego stylu życia trzeba się nauczyć. (…) Rzeczy, które na pierwszy rzut oka są negatywne, trzeba zaakceptować i potraktować np. jako lekcję życiową lub coś, na co nie mamy wpływu – dodała.

Michalak miała też radę do telewidzów: stanąć przed lustrem i się do siebie uśmiechnąć.

Poprzedni artykułNastępny artykuł