Dokumentalne

TVN Style wyemituje ślubny reality show

Logo TVN Style

W jesiennej ramówce TVN Style zadebiutuje ślubny reality show, którego prowadzącą będzie Izabela Janachowska – wielokrotna Mistrzyni Polski w tańcu, modelka, obecnie prowadząca popularny blog ślubny Wedding-dream.

Logo TVN Style
Logo TVN Style

Jak informuje nadawca, w każdym odcinku programu Izabela odwiedzi młodą parę trzy dni przed ślubem i pomoże dopiąć wszystko na ostatni guzik. Prowadząca, jako bezstronny doradca, pomoże ogarnąć chaos ostatnich chwil przedślubnych przygotowań.

W trakcie programu poznamy najskrytsze obawy bohaterów i rodzinne tajemnice, często nigdy przedtem niewyjawione. Specjalistka podpowie jak rozwiązać najtrudniejsze problemy oraz zdradzi wiele prostych sposobów na rozładowanie stresu i emocji, których w tych dniach nie brakuje. Janachowska doradzi także, co poprawić w wyglądzie i podzieli się z niezawodnymi sposobami na wymarzony i niezapomniany ślub.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w nowym programie mogą przesłać swoje zgłoszenie na adres e-mail [email protected]. W zgłoszeniu należy podać imiona Młodych, numer telefonu, datę i miejsce ślubu oraz wesela.

[Media2.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł