Big Brother 4.1, Big Brother 5, Big Brother VIP

Rozebrano Dom Wielkiego Brata z lat 2007-2008

Plan kompleksu mieszkalnego, który stanie na miejscu Domu Wielkiego Brata w Bielanach Wrocławskich | fot. ATM Inwestycje

Dom Wielkiego Brata, który w latach 2007-2008 był miejscem akcji 4 i 5 sezonu „Big Brothera”, a także edycji z udziałem celebrytów, nie istnieje. Kompleks został rozebrany, a na jego miejscu powstaną Błękitne Aleje, czyli nowa inwestycja deweloperska w Bielanach Wrocławskich.

Wszystkie kontenery, które tworzyły kompleks mieszkalny, zostały już usunięte z placu. Po drugim polskim Domu Wielkiego Brata, służącym za lokum uczestnikom edycji emitowanych na antenie TV4, nie pozostał żaden ślad.

Przypomnijmy, że w 2008 roku w tym samym kompleksie zrealizowano również emitowany na antenie TV4 reality show „J&J – Jola i Jarek”, zaś w 2010 roku – program „Przystanek laska”, emitowany na antenie Polsat Play.

Na gruncie przy ul. Błękitnej powstanie teraz nowa dzielnica mieszkalna Błękitne Aleje. W pierwszym etapie powstanie łącznie 10 domów i 68 mieszkań w różnych konfiguracjach, a także 12 lokali użytkowych.

Nieruchomościami zarządzać będzie firma ATM Inwestycje.

Poprzedni artykułNastępny artykuł