Ekipa na swoim

Polsat wraca do barowych klimatów: rusza casting do reality show „Ekipa na swoim”

Logo programu Ekipa na swoim | fot. Polsat

Telewizja Polsat wyemituje nowy reality show, w którym grupa śmiałków będzie prowadzić własny bar. Widowisko będzie jednak odbiegać od emitowanego przed laty widowiska „Bar”. W programie „Ekipa na swoim” zobaczymy jak trzy zespoły z trzech miast rywalizują o prowadzenie piwiarni.

W reality show „Ekipa na swoim” drużyny z trzech polskich miast powalczą o prowadzenie piwiarni. Każda z drużyn dostanie w opiekę jeden z barów – zostaną one ulokowane w Kielcach, Częstochowie i Toruniu.

Zawodników oceniać będzie jury, w skład którego wejdą: były piłkarz Radosław Majdan, psycholog Maria Rotkiel, a także Tomasz Cygiert, który prowadzi w Gdyni Piwiarnię Warecką. Program produkuje firma Rochstar.

Ekipa, która najlepiej poradzi sobie z zadaniami, będzie mogła poczuć się „na swoim” i uzyska prawo do zawarcia umowy franczyzowej na okres pięciu lat i prowadzenia lokalu usługowego o roboczej nazwie Piwiarnia w jednym z trzech miast. Fundatorem nagrody głównej jest Grupa Żywiec.

Reality show będzie realizowany przez 3 miesiące, a poprowadzi go Aleksandra Szwed.

Na widowisko złoży się 9 odcinków. Finał reality show zostanie wyemitowany na żywo. Jak obiecują producenci, w programie widzowie zobaczą emocje towarzyszące tworzeniu prawdziwego biznesu.

W chwili obecnej trwają poszukiwania uczestników. Aby zgłosić się do reality show, należy:
– zebrać ekipę składającą się z 3-5 przyjaciół,
– pobrać i przeczytać regulamin programu, wypełnić kartę zgłoszeniową ekipy,
– zapoznać z regulaminem wszystkich uczestników, którzy powinni również wypełnić kartę zgłoszeniową uczestnika,
– wybrać jedno z miast i przesłać wypełniony komplet ankiet (ankieta lidera oraz ankiety wszystkich uczestników) na adres mailowy [email protected] (dla Kielc), [email protected] (dla Częstochowy) lub [email protected] (dla Torunia).

Poprzedni artykułNastępny artykuł