The Voice

Gavin Rossdale nie zasiądzie więcej w jury brytyjskiego „The Voice”?

Gavin Rossdale | fot. Getty Images

Gavin Rossdale po jednym sezonie zakończył swoją przygodę z trenowaniem uczestników w brytyjskiej edycji talent show „The Voice” – donosi brytyjski tabloid „The Sun”.

Gavin Rossdale, były mąż Gwen Stefani i członek Bush, trafił do obsady programu, kiedy ten został przeniesiony z BBC do ITV. Według tabloidu „The Sun”, z muzykiem nie przedłużono kontraktu, gdyż uznano, że jest zbyt mało charyzmatyczny.

– Z Gavinem świetnie się współpracowało. Jednak producenci poczuli, że nie był zbyt dobry pod koniec – mówi jeden z informatorów, dodając, że Rossdale miał za mały wpływ na losy programu w jego najważniejszych momentach.

Nieoficjalnie mówi się, że miejsce Rossdale’a zastąpi juror „The Voice Kids” – Danny Jones. Na propozycję oczekuje również członek Kaiser Chiefs – Ricky Wilson, który wprost przyznaje, że chętnie podjąłby się zadania, gdyż potrzebuje pieniędzy.

Gavin Rossdale nie skomentował pogłosek. Jego rzecznik twierdzi, że jest jeszcze zbyt wcześnie, aby rozmawiać o składzie trenerów programu.

[Interia]

Poprzedni artykułNastępny artykuł