Big Brother 4.1, Big Brother VIP

8 lat od finału „Big Brothera VIP”: co słychać u Jolanty Rutowicz?

Jolanta Rutowicz | fot. MWmedia

Jeszcze osiem lat temu Jolanta Rutowicz była jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich celebrytek. W 2007 roku zwyciężyła w programie „Big Brother 4.1”, a w 2008 roku wzięła udział w „Big Brother VIP” oraz w show „Gwiazdy tańczą na lodzie 3”. W kolejnym roku celebrytka wycofała się z rodzimego show-biznesu. Co obecnie słychać u byłej mieszkanki Domu Wielkiego Brata, która zasłynęła ze swojego uwielbienia do tipsów i różowych jednorożców?

Jolanta Rutowicz | fot. MWmedia
Jolanta Rutowicz | fot. MWmedia

Dziś z tipsów i uwielbienia do jednorożców nie pozostało już nic. Rutowicz przeszła metamorfozę, wyjechała do Stanów Zjednoczonych i obecnie stara się osiągnąć karierę jako modelka.

Kontrowersyjna uczestniczka „Big Brothera 4.1” i „Big Brothera VIP”, mieszka obecnie w Miami. – Mój świat to Miami, a jeśli pytacie o mój come back, to wydałam już swój testament. Była to moja biografia, pożegnanie z show-biznesem, ale jak wiemy, każdy zapis można zmienić – mówi Rutowicz w rozmowie z „Super Expressem”.

Jola Rutowicz zdradza jeden warunek, po spełnieniu którego jest w stanie zagościć w Polsce na dłużej. – Jedyną możliwością podważenia testamentu będzie angaż do „Tańca z Gwiazdami”. Tylko to może ściągnąć mnie na chwilę z USA do polskiego show-biznesu – podkreśla.

Poprzedni artykułNastępny artykuł