Mam Talent! 7, MasterChef 3, Rolnik szuka żony, Taniec z Gwiazdami 15

„Rolnik szuka żony” znów hitem tygodnia

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" | fot. TVP

W ubiegłym tygodniu największą oglądalnością w telewizji wśród programów rozrywkowych ponownie cieszył się show „Rolnik szuka żony”, który przekroczył granicę 4 mln widzów. „Taniec z Gwiazdami 15” oglądało o ponad 300 tys. oglądających mniej.

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" | fot. TVP
Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” | fot. TVP

Wśród programów rozrywkowych niekwestionowanym liderem był w minionym tygodniu reality show TVP1 „Rolnik szuka żony”, który w niedzielę przyciągnął przed ekrany aż 4,09 mln widzów, a jego udział w rynku wyniósł 26,18 proc. – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Nadawany w piątki w Polsacie „Taniec z Gwiazdami 15” zgromadził przed telewizorami 3,76 mln widzów, a jego udział wyniósł 24,03 proc. Z kolei „Mam Talent! 7” TVN zdobył w sobotę widownię na poziomie 3,67 mln oglądających (23,08 proc. udziału).

Dopiero czwartą pozycję wśród programów rozrywkowych tygodnia zajął niedzielny „MasterChef 3”, w którym gościnnie wystąpił słynny szkocki kucharz i autor programów kulinarnych Gordon Ramsay. Odcinek ten śledziło w TVN 3,05 mln widzów.

W najważniejszej dla reklamodawców grupie komercyjnej 16-49 liderem oglądalności był „Mam Talent! „7 (1,7 mln; 26,62 proc.).
Dalej znalazł się „Rolnik szuka żony” z widownią na poziomie 1,58 mln osób i 23,05 proc. udziału, a także „MasterChef 3”, który śledziło 1,53 mln widzów, przy 22,26 proc. udziału w rynku.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł