Dokumentalne

Nowe odcinki show „Dzień, w którym pojawiła się forsa” na antenie TTV

Logo stacji TTV

Stacja TTV rozpocyna emisję nowych odcinków reality show „Dzień, w którym pojawiła się forsa”, w którym rodzina z dwójką dzieci otrzymuje walizkę pełną pieniędzy. Tym razem program prowadzi Przemysław Kossakowski.

W reality show „Dzień, w którym pojawiła się forsa” występują rodziny, którym nie sprzyja los. Bohaterowie otrzymują wysoką kwotę pieniędzy, a gotówkę mogą wykorzystać jak tylko chcą. Przez miesiąc uczestnikom towarzyszy kamera. Tym razem walizka wypełniona gotówką trafiła do Piły pod drzwi Andżeliki i Bartka, małżeństwa z dziesięcioletnim stażem i dwójką dzieci. Dotychczas nie mieli oni pieniędzy na założenie firmy i pierwsze inwestycje.

W lutym TTV wyemitowała dwa odcinki programu, w których przedstawiono losy jednej rodziny. Towarzyszyła im wówczas Dorota Wellman. Program wywołał duże emocje wśród widzów, którzy komentowali historię rodziny z pierwszych odcinków i domagali się nowych odcinków Stacja była zadowolona z wyników programu, dlatego zdecydowała o kontynuacji show.

Premierowe odcinki „Dzień, w którym pojawiła się forsa” można oglądać na antenie TTV w każdą niedzielę o godz. 22:00, począwszy od 27 sierpnia.

Poprzedni artykułNastępny artykuł