Droga do Gwiazd, Taniec z Gwiazdami 01, Taniec z Gwiazdami 02, Taniec z Gwiazdami 03, Taniec z Gwiazdami 04, Taniec z Gwiazdami 05, Taniec z Gwiazdami 06, Taniec z Gwiazdami 07, Taniec z Gwiazdami 08, Taniec z Gwiazdami 09, Taniec z Gwiazdami 10, Taniec z Gwiazdami 11, Taniec z Gwiazdami 12

Zbigniew Wodecki w śpiączce farmakologicznej

Jury programu "Taniec z Gwiazdami" | fot. mwmedia

Jeszcze kilka dni temu mieliśmy informacje, że Zbigniew Wodecki jest w ciężkim stanie, ale przytomny. Teraz wiadomo, że został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Czuwa przy nim najbliższa rodzina.

Przypomnijmy, że w wyniku komplikacji po zabiegu wszczepienia bajpasów, muzyk doznał rozległego udaru. Od tego czasu przebywa na oddziale intensywnej terapii.

Tabloid „Fakt” dowiedział się, że lekarze podjęli decyzję, by wprowadzić Wodeckiego w stan śpiączki farmakologicznej. Z uwagi na ciężki stan pacjenta może przebywać przy nim tylko najbliższa rodzina. Dzieci artysty puszczają mu jego ulubioną muzykę.

– Zawsze gdy było mu źle mówił, że siłę dodają mu kompozycje Bacha i Mozarta. Wszyscy mają nadzieję, że i tak będzie tym razem – mówi informator tabloidu.

[Fakt]

Poprzedni artykułNastępny artykuł