Książka Witolda Casettiego

Na rynku ukazała się książka „Moja Toskania!”, autorstwa dziennikarki Agaty Jakóbczak oraz Witolda Casettiego – uczestnika polskiej edycji programu „Wyprawa Robinson”, dziennikarza i prezentera TVN.

Witold – z pochodzenia Włoch, Toskańczyk, oprowadza czytelnika po miejscach, które trzeba zobaczyć, aby zrozumieć, poczuć i posmakować Toskanię. Oprócz znanych okolic i zabytków opisuje także te rzadko pojawiające się w przewodnikach: zatopione miasteczko ślusarzy i farmę, gdzie winogrona dojrzewają przy dźwiękach muzyki symfonicznej. Witold poleca sprawdzone hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne i restauracje. Zaprasza na tradycyjne toskańskie święta, opowiada o regionalnych daniach. W „Mojej Toskanii!” znalazły się także przepisy na typowe lokalne potrawy, takie jak befsztyk po florencku czy ciasto kasztanowe.

Kasia Drzyżdżyk w „Rozmowach w Toku”

Kasia Drzyżdżyk – zwyciężczyni „Wyprawy Robinson 2004”, była jednym z gości poniedziałkowego odcinka „Rozmów w Toku”.

Ewa Drzyzgda rozmawiała z kobietami młodymi, popularnymi i… zajętymi. Wśród gości znalazły się Wiola Kołakowska, Weronika Książkiewicz, Julia Pietrucha, Edyta Herbuś (tancerka znana z „Tańca z Gwiazdami”), oraz Kasia Drzyżdżyk, która na malajskiej wyspie nie musiała grać biednej i cierpiącej – tam naprawdę cierpiała. Czytaj

Kasia i Paweł nie są już razem

Do niedawna 21-letni pływak Paweł Korzeniowski był związany z urodziwą 23-letnią Kasią Drzyżdżyk, zwyciężczynią programu „Wyprawa Robinson 2004”. Oboje poznali się w listopadzie zeszłego roku, a parą byli od grudnia…

„Kiedy zobaczyłem Kasię na ekranie, to od razu pomyślałem, że to fajna dziewczyna. Doszedłem jednak do wniosku, że na pewno nigdy jej nie poznam i przełączyłem kanał. Potem, gdy spotkaliśmy się po raz pierwszy, nie skojarzyłem, że to ta sama osoba, którą widziałem w telewizji. Zaczęliśmy rozmawiać, trochę tańczyliśmy, ale to wszystko było spokojne, delikatne. Wymieniliśmy się telefonami” – mówił w jednym z wywiadów Paweł. Wraz z Kasią wspólnie spędzili święta Bożego Narodzenia. Czytaj

Gwiazdy reality shows w „Hydeparku”

Od 14 listopada 2005 w telewizji TVN Siedem można oglądać reality show „Hyderpark”. W programie dziesięć osób o nieprzeciętnych osobowościach i silnych charakterach opowiada o swoich najciekawszych, ekscytujących i zabawnych przeżyciach. Wystąpienia nagrywane są za pomocą kamery wideo i trwają dwie minuty. Decyzją widzów najmniej interesujący bohater zostaje wykluczony z gry i zastąpiony przez kolejnego. Coraz częściej w „Hydeparku” pojawiają się gwiazdy dawnych reality shows. Na początku w programie było można oglądać Marlona Kozaky (Marcina Pióreckiego), który w dwóch pierwszych edycjach „Idola” dotarł do półfinału. Polska zapamiętała go jako człowieka strzelającego z pistoletu do Kuby Wojewódzkiego i jako faceta w kominiarce. Kozaky wywołał także jeden z największych skandali: w „Idolu 2”, podczas transmitowanego na żywo programu, ściągnął spodnie i pokazał zaskoczonym jurorom pośladki. Oprócz Marlona, w „Hydeparku” było można zobaczyć Różę Małodobrą – bohaterkę „Baru 5: VIP”, zaś od kilku dni w widowisku pojawiają się: Kuba Palacz (bohater „Wyprawy Robinson 2004”), oraz Mirosława Eichler (zwyciężczyni „Baru 4: Złoto dla Zuchwałych”), która – wnioskując z braku obrączki na palcu – ostatecznie nie wyszła za mąż po udziale w reality show Polsatu.

Kasia Drzyżdżyk i Paweł Korzeniowski

Gdy rok temu 23-letnia Kasia Drzyżdżyk wygrała program „Wyprawa Robinson 2004”, szybko rozstała się ze swoim chłopakiem. Teraz znów jest zakochana. Z poprzednim narzeczonym Kasia była aż 6 lat. Plotki głoszą, że był bardzo zazdrosny o jej sukcesy. Na wiosnę Kasia poznała mężczyznę, który zupełnie zawrócił jej w głowie. Jest nim 20-letni pływak Paweł Korzeniowski, mistrz świata na 200 m w stylu motylkowym.

[Super Express]

Gosia i Kasia w serialach TVN

Ostatnio dwie bohaterki „Wyprawy Robinson 2004”: Katarzynę Drzyżdżyk i Małgorzatę Bugajską, było można zobaczyć w serialach emitowanych na antenie stacji TVN. Kasia pojawiła się w serialu „Kryminalni”, a Gosię można było ujrzeć w „W-11: Wydział Śledczy”. Ponadto, Małgosia została główną twarzą Eros TV.

Nie będzie Kasi Drzyżdżyk w „Barze 6”

Mylne okazały się informacje, iż w „Barze 6: Europa” wystąpi Kasia Drzyżdżyk. Choć zwyciężczyni „Wyprawy Robinson 2004” występowała w spotach reklamujących szóstą edycję „Baru”, dziewczyna nie weźmie udziału w widowisku. Na razie nie jest znane oficjalne stanowisko TV4 w tej sprawie. Być może informacja o udziale Kasi w programie była zwykłym chwytem reklamowym, mającym przyciągnąć publikę przed telewizory. Oprócz Kasi, w „Barze 6” zabraknie dwójki innych uczestników: Martina Mimc-Maleckiego i Michała Teodorowskiego. Na ich miejsca wprowadzeni zostali: 25-letnia Farida Sober, 25-letni Luca Ali oraz 25-letni Serguei Jarkov. Okazało się także, iż podczas gali otwarcia nie wystąpi zespół Łzy. Gwiazdą jutrzejszego „Baru 6” będzie Crazy Frog.

Nie będzie „Wyprawy Robinson 2”

Nie mamy dobrych wieści dla osób, które wciąż mają wątpliwości co do realizacji drugiej edycji „Wyprawy Robinson”. Bardzo drogi w produkcji program nie spełnił oczekiwań stacji TVN i kolejna edycja nie jest planowana. Widzom pozostaje jedynie śledzenie losów uczestników amerykańskich edycji programu („Survivor”), emitowanych na antenie stacji AXN.