Koniec „Hydeparku”

Wczoraj w TVN Siedem zakończyła się emisja pierwszej edycji „Hydeparku”. Program nadawany był od 14 listopada ubiegłego roku.

W każdym odcinku dziesięć osób mówiło o sobie w konwencji video-dziennika, a publiczność eliminowała jednego z uczestników, bazując na tym, co ciekawego i na ile zaskakującego dotychczas opowiedział. Kolejnego dnia ktoś nowy pojawiał się na miejsce wyeliminowanej osoby. Oprócz zwykłych zawodników, w programie wystąpiło też kilka gwiazd programów reality shows: Marlon Kozaky (uczestnik „Idola”), Róża Małodobra (bohaterka „Baru 5: VIP”), Kuba Palacz („Wyprawa Robinson 2004”), Mirosława Eichler (zwyciężczyni „Baru 4: Złoto dla Zuchwałych”) oraz Kamil Bulonis (uczestnik „Baru 5: VIP”).

Gwiazdy reality shows w „Hydeparku”

Od 14 listopada 2005 w telewizji TVN Siedem można oglądać reality show „Hyderpark”. W programie dziesięć osób o nieprzeciętnych osobowościach i silnych charakterach opowiada o swoich najciekawszych, ekscytujących i zabawnych przeżyciach. Wystąpienia nagrywane są za pomocą kamery wideo i trwają dwie minuty. Decyzją widzów najmniej interesujący bohater zostaje wykluczony z gry i zastąpiony przez kolejnego. Coraz częściej w „Hydeparku” pojawiają się gwiazdy dawnych reality shows. Na początku w programie było można oglądać Marlona Kozaky (Marcina Pióreckiego), który w dwóch pierwszych edycjach „Idola” dotarł do półfinału. Polska zapamiętała go jako człowieka strzelającego z pistoletu do Kuby Wojewódzkiego i jako faceta w kominiarce. Kozaky wywołał także jeden z największych skandali: w „Idolu 2”, podczas transmitowanego na żywo programu, ściągnął spodnie i pokazał zaskoczonym jurorom pośladki. Oprócz Marlona, w „Hydeparku” było można zobaczyć Różę Małodobrą – bohaterkę „Baru 5: VIP”, zaś od kilku dni w widowisku pojawiają się: Kuba Palacz (bohater „Wyprawy Robinson 2004”), oraz Mirosława Eichler (zwyciężczyni „Baru 4: Złoto dla Zuchwałych”), która – wnioskując z braku obrączki na palcu – ostatecznie nie wyszła za mąż po udziale w reality show Polsatu.

„Hydepark” – reality w TVN Siedem

Od 14 listopada telewizja TVN Siedem emituje nowy program typu reality show: „Hydepark”. W każdym odcinku dziesięć osób opowiada o sobie w konwencji video-dziennika, a publiczność eliminuje jednego z uczestników, bazując na tym, co ciekawego i na ile zaskakującego dotychczas opowiedział. Kolejnego dnia ktoś nowy pojawia się na miejsce wyeliminowanej osoby. Program można oglądać od poniedziałku do piątku o 15:40.