Rozdano Telekamery 2009

W poniedziałek, podczas gali w Teatrze Polskim w Warszawie odbyło się rozdanie tegorocznych Telekamer. Galę zdominowała stacja TVN, która zdobyła największą liczbę statuetek.

W kategorii „Program rozrywkowy” nagroda przypadła reality show „Mam Talent!” (TVN). Drugie miejsce zajęło widowisko „Tak to leciało” (TVP2), natomiast na trzecim uplasował się format „Jak Oni Śpiewają” (Polsat).

W kategorii „Osobowość w rozrywce” Telekamerę zdobył Szymon Majewski, prowadzący program „Szymon Majewski Show” (TVN). Drugie miejsce zajęli Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz za prowadzenie programu „Jak Oni Śpiewają” (Polsat), na trzeciej pozycji znalazł się Maciej Orłoś z programem „300 procent normy” (TVP1). Czytaj

Reality shows z celebrytami w „Niezapomnianych chwilach 2008”

Najważniejsze wydarzenia roku 2008 podsumowała stacja TVN Style. W programie „Niezapomniane chwile 2008” przypomniano wzniosłe i żenujące wydarzenia w polityce, sporcie i rozrywce.

20 niezapomnianych momentów podsumowali goście, wśród których znaleźli się między innymi Piotr Najsztub, Kasia Cichopek, Jarosław Kuźniar, Karolina Korwin-Piotrowska, Tomasz Jacyków i Iwona Guzowska. Na 4. miejscu podsumowania znalazły się wszelkie programy reality shows z udziałem celebrytów. „To był taki rok, w którym masa gwiazd, tzw. celebrytów, zaistniała tylko i wyłącznie dzięki temu, że występowała w różnych show. Jest paru rekordzistów: Michał Milowicz, Agnieszka Włodarczyk i Joanna Liszowska, którzy obskoczyli wszystkie możliwe programy” – powiedziała Karolina Korwin Piotrowska, dziennikarka. Czytaj

Oglądalność „Jak Oni Śpiewają 4”

W ubiegłą sobotę w Polsacie zakończyła się czwarta edycja show „Jak Oni Śpiewają”. Program miał najmniejszą oglądalność spośród wszystkich edycji widowiska, ale zapewnił stacji pozycję wicelidera w swoim paśmie emisji, zaraz za TVN.

Średnia widownia czwartej edycji muzycznego widowiska wyniosła 3,23 mln widzów, przy udziale w rynku na poziomie 22,59% w grupie 4+ i 19,70% w 16-49 – wynika z danych AGB Nielsen Media Research. To najmniejsza oglądalność spośród wszystkich wyemitowanych dotychczas edycji programu. Pierwszą edycję, pokazywaną wiosną 2007 roku, oglądało 4,5 mln widzów, drugą – 4,1 mln, a trzecią – 3,58 mln. Czytaj

Finał „Jak Oni Śpiewają 4”

Wczoraj wieczorem w Polsacie zakończyła się emisja czwartej edycji programu „Jak Oni Śpiewają”.

O zwycięstwo i nagrodę główną walczyli Ola Szwed, Karolina Nowakowska, Artur Chamski oraz Tomasz Stockinger. Laureatem widowiska i zdobywcą Brylantowego Mikrofonu został Artur Chamski, znany z takich seriali jak „Na dobre i na złe” i „Na Wspólnej”.

Oglądalność „Tańca z Gwiazdami 8”, „Mam Talent!” i „Jak Oni Śpiewają 4”

Flagowe widowiska stacji komercyjnych, takie jak „Taniec z Gwiazdami” i „Jak Oni Śpiewają”, wciąż cieszą się dużą popularnością. Sukcesem okazuje się także pierwsza polska edycja formatu „Mam Talent!” – wynika z danych AGB Nielsen Media Research.

Trzecie wydanie „Jak Oni Śpiewają 4” śledziło w ubiegłą sobotę w Polsacie 3,48 mln widzów (26,04% udziału). Średnia oglądalność tej edycji wynosi obecnie 3,1 mln widzów, przy udziale w rynku na poziomie 24,1%. Przed rokiem, trzy pierwsze odcinki drugiej edycji „Jak Oni Śpiewają”, oglądało 3,7 mln widzów (27,15% udziału w rynku). Czytaj

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel biorą ślub

Para, która poznała się w drugiej edycji „Tańca z Gwiazdami”, bierze ślub. Jeden z najbardziej eleganckich hoteli pod Giewontem już od dawna jest zarezerwowany, a najbliżsi pary młodej szykują kreacje na wesele. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pobiorą się już jutro w Zakopanem.

Z powodu ślubu Kasia Cichopek zdecydowała się nawet zaniedbać swoje telewizyjne obowiązki i nie poprowadzi najbliższego odcinka programu „Jak Oni Śpiewają 4”. Wzburzyło to Ninę Terentiew – dyrektor programową Polsatu. „Trzeba powiedzieć jasno: Kasia zerwała kontrakt, grożą jej kary finansowe! A przecież przez wszystkie edycje programu była bardzo obowiązkowa. Postawiła nas pod ścianą” – powiedziała Terentiew. Czytaj

Oglądalność głównych programów reality w ubiegłym tygodniu

Czas na podsumowanie oglądalności premier największych programów reality ubiegłego tygodnia.

W niedzielę największą popularnością cieszył się „Taniec z Gwiazdami 8”. Pierwszy odcinek programu oglądało średnio 4,3 mln widzów. TVN podczas emisji programu odnotowała 29,03% udziału w rynku, wynika z danych AGB Nielsen Media Research. Dzień wcześniej na antenie Polsatu zadebiutowała czwarta edycja „Jak Oni Śpiewają”. Format zainteresował 2,9 mln widzów (24,90% udziału w rynku). Czytaj

Nieoficjalna lista uczestników „Jak Oni Śpiewają 4”

Fakt opublikował nieoficjalną listę uczestników czwartej edycji programu „Jak Oni Śpiewają”.

Program pojawi się na antenie Polsatu już 6 września. Wiadomo już, że szykowane są drobne zmiany: w czwartym fotelu jurora nie będzie zasiadał wyeliminowany uczestnik, a gość specjalny. W pierwszym epizodzie ma nim zostać Adam Sztaba. Co ciekawe, wraz z czwartą edycją „Jak Oni Śpiewają”, format powróci do swych korzeni: w reality show wezmą udział wyłącznie gwiazdy znane głównie z seriali telewizyjnych. Czytaj

Znamy pierwsze nazwiska uczestników „Jak Oni Śpiewają 4”

We wrześniu Polsat rozpocznie emisję czwartej edycji programu „Jak Oni Śpiewają”. Znane już są pierwsze nazwiska gwiazd, które wezmą udział w formacie.

W widowisku wystąpią między innymi Anna Mucha, Jolanta Fraszyńska, Tomasz Stockinger, Alżbeta Lenska (uczestniczka trzeciej edycji „Agenta”, znana także z serialu „Oficerowie”), Żora Korolyov („Egzamin z życia”), Jerzy Zelnik („Teraz albo nigdy!”), Monika Mrozowska („Rodzina zastępcza”), Robert Kudelski („Na Wspólnej”) oraz Jacek Kawalec (” Ranczo”).

Program ponownie poprowadzą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz. Nie zmieni się także skład jury. Widowisko emitowane będzie od września, w każdą sobotę o godzinie 20:00. Produkcją formatu po raz kolejny zajmie się firma Rochstar.

Agnieszka Popielewicz w „Jak Oni Śpiewają 4”

Agnieszka Popielewicz, która niedawno prowadziła show „Gwiezdny Cyrk”, weźmie udział w czwartej edycji programu „Jak Oni Śpiewają” – podaje jeden z tabloidów.

Popielewicz, która karierę telewizyjną łączy ze studiowaniem socjologii, nie myśli jednak jeszcze o swoich występach wokalnych. „Dużo bardziej stresuję się czekającymi mnie właśnie egzaminami” – zdradza.

Modelka, która wraz z Zygmuntem Chajzerem prowadziła „Gwiezdny Cyrk”, jest także prezenterką programu „Się kręci”. Była związana z Marcinem Mroczkiem, znanym z serialu „M jak miłość”.

„Jak Oni Śpiewają 4” pojawią się na antenie Polsatu najbliższej jesieni.