Gwiazdy tańczą na lodzie 3, Jak Oni Śpiewają 4, Taniec z Gwiazdami 08

Reality shows z celebrytami w „Niezapomnianych chwilach 2008”

Najważniejsze wydarzenia roku 2008 podsumowała stacja TVN Style. W programie „Niezapomniane chwile 2008” przypomniano wzniosłe i żenujące wydarzenia w polityce, sporcie i rozrywce.

20 niezapomnianych momentów podsumowali goście, wśród których znaleźli się między innymi Piotr Najsztub, Kasia Cichopek, Jarosław Kuźniar, Karolina Korwin-Piotrowska, Tomasz Jacyków i Iwona Guzowska. Na 4. miejscu podsumowania znalazły się wszelkie programy reality shows z udziałem celebrytów. „To był taki rok, w którym masa gwiazd, tzw. celebrytów, zaistniała tylko i wyłącznie dzięki temu, że występowała w różnych show. Jest paru rekordzistów: Michał Milowicz, Agnieszka Włodarczyk i Joanna Liszowska, którzy obskoczyli wszystkie możliwe programy” – powiedziała Karolina Korwin Piotrowska, dziennikarka.

„Długo miałam problem z utrwaleniem sobie, jaki program przynależy do którego kanału telewizyjnego. Niestety jest tak, że pojawi się jeden program, potem drugi, potem pięć edycji i znowu jest przesyt” – stwierdziła Anna Maruszeczko, dziennikarka. „Gwiazdy to chyba za dużo powiedziane. Kolejna anomalia naszego państwa: 40 mln ludzi i mamy tylko kilkanaście gwiazd, które ciągle się przewijają przez te same programy” – powiedziała Iwona Guzowska, kickbokserka. Podobnego zdania był dziennikarz Piotr Najsztub: „Produkując program z użyciem właściwie tych samych gwiazd, za chwilę nie będą mieli już po co sięgać”.

„Mnie nudzą totalnie reality show z gwiazdami i ja już nie mam siły tego oglądać, ale pasjonują mnie wszelkie programy, w których są prawdziwi ludzie z talentem. I okazuje się, że mamy te talenty” – uważa Reni Jusis, piosenkarka. „Dzięki takim programom rzeczywiście można wyłowić te perełki” – dodała Iwona Guzowska.

Poprzedni artykułNastępny artykuł