Jak Oni Śpiewają 4, Taniec z Gwiazdami 02

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel biorą ślub

Para, która poznała się w drugiej edycji „Tańca z Gwiazdami”, bierze ślub. Jeden z najbardziej eleganckich hoteli pod Giewontem już od dawna jest zarezerwowany, a najbliżsi pary młodej szykują kreacje na wesele. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pobiorą się już jutro w Zakopanem.

Z powodu ślubu Kasia Cichopek zdecydowała się nawet zaniedbać swoje telewizyjne obowiązki i nie poprowadzi najbliższego odcinka programu „Jak Oni Śpiewają 4”. Wzburzyło to Ninę Terentiew – dyrektor programową Polsatu. „Trzeba powiedzieć jasno: Kasia zerwała kontrakt, grożą jej kary finansowe! A przecież przez wszystkie edycje programu była bardzo obowiązkowa. Postawiła nas pod ścianą” – powiedziała Terentiew.

„No cóż, są ważniejsze kontrakty niż te gwiazdorskie. Przed kontraktem zawieranym przed Panem Bogiem po prostu z pokorą ustępujemy i życzymy Kasi i Marcinowi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia” – dodaje. „Właśnie podpisaliśmy kontrakt na jednorazowe poprowadzenie najbliższego odcinka 'Jak Oni Śpiewają’ z inną gwiazdą. Ciekawe, czy się sprawdzi” – mówi Terentiew, nie ujawniając jednak, kto wraz z Ibiszem poprowadzi sobotni odcinek „Jak Oni Śpiewają”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł