Polska

Golden Media Polska zamiast Mastiff Media Polska

Logo Golden Media Polska

Producent takich programów telewizyjnych jak „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, „Bitwa na głosy”, „Perfekcyjna Pani Domu” czy „Tak to leciało!”, zmienia nazwę na Golden Media Polska.

Logo Golden Media Polska
Logo Golden Media Polska

W kwietniu 2012 roku roku Grzegorz Piekarski, dyrektor zarządzający, przy wsparciu Olle Langeniusa ze szwedzkiej firmy inwestycyjnej Layline Partners oraz Rocha Fortina, Dyrektora Kreatywnego, wykupił spółkę Mastiff Media Polska od grupy medialnej Zodiak Media Group. Firma jest nadal wyłącznym przedstawicielem oraz dystrybutorem praw do formatów Zodiaka w Polsce. W swojej ofercie posiada również formaty innych firm.

Po zmianach własnościowych przyszedł czas na nową nazwę. Firma będzie funkcjonować na rynku jako Golden Media Polska. W ramach kontynuacji, w logotypie pojawi się inna rasa psa. Golden retriever to energiczny, wytrzymały, aktywny, inteligentny i towarzyski pies. Zawsze można na nim polegać. Te cechy pożądane są zarówno w biznesie jak i zwykłych codziennych relacjach międzyludzkich. Dodatkowo sam wyraz „Golden” to synonim najwyższego poziomu. I właśnie wysokiej klasy produkcje będzie nadal oferować Golden Media Polska.

– Zmiana nazwy i logotypu jest jedynie dopełnieniem niezależności firmy, którą uzyskaliśmy po odłączeniu się od Zodiak Media. To finalizacja nowego etapu życia na własny rachunek. Jakość usług świadczonych przez nasz team pozostaje na tym samym, wysokim poziomie – tłumaczy Grzegorz Piekarski, Dyrektor Zarządzający Golden Media Polska.

Firma ma na swoim koncie takie produkcje jak „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, „Bitwa na głosy”, „Perfekcyjna Pani Domu” czy „Tak to leciało!” czy „Kilerskie Karaoke”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł