Big Brother 3: Bitwa, MasterChef, MasterChef 2, Ugotowani

8 sezon „Ugotowanych” wystartuje już w lutym

Logo programu Ugotowani

Już od lutego stacja TVN emitować będzie 8 sezon reality show „Ugotowani”. Tym razem osoby biorące udział w formacie powalczą z uczestnikami „MasterChefa”.

Logo programu Ugotowani
Logo programu Ugotowani

9 lutego 2015 roku telewizja TVN rozpocznie emisję premierowych odcinków 8 edycji kulinarnego reality show „Ugotowani”. W wiosennym sezonie nie zabraknie apetycznych wydań specjalnych wraz z wyjątkowymi gośćmi.

Poza gastronomicznymi podróżami po całej Polsce, program zaserwuje widzom również cykle tematyczne. Glazurować, karmelizować i blanszować będą sportowcy, gwiazdy oraz osoby stosujące diety.

Widzowie będą również świadkami kuchennej fuzji: w „Ugotowanych” w szranki staną ze sobą uczestnicy „MasterChefa”. W rywalizacji wezmą udział znana z pierwszej edycji „MasterChefa” Monika Goździalska (brała także udział w trzeciej edycji „Big Brothera”) oraz występujący w drugiej edycji formatu Charles Daigneault, Diana Volonkhova i Daniel Hucik. Będą oni przygotowywać dla siebie kolacje i wzajemnie je oceniać. Zwycięzca swoją wygraną przeznaczy na cel charytatywny.

Nowy sezon reality show „Ugotowani” będzie można oglądać od 9 lutego na antenie telewizji TVN. Program będzie nadawany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:50. Podsumowanie codziennych odcinków „Ugotowanych” nadal będzie można oglądać w niedziele o godz. 18:00.

[Media2]

Poprzedni artykułNastępny artykuł