Big Brother 3: Bitwa, Big Brother VIP, MasterChef

Uczestniczka „Big Brothera” i „MasterChefa” w rozbieranej sesji

Monika Goździalska na okładce "CKM" | fot. CKM

Po raz pierwszy usłyszeliśmy o Monice Goździalskiej (wtedy Brochackiej) podczas 3 edycji reality show „Big Brother” (2002). Potem Monika wróciła do telewizji jako uczestniczka vipowskiej edycji „Wielkiego Brata” (2008) oraz jako uczestniczka pierwszej edycji „MasterChefa” (2012). Teraz jej roznegliżowane zdjęcie zdobi okładkę najnowszego numeru „CKM”.

Monika Goździalska na okładce "CKM" | fot. CKM
Monika Goździalska na okładce „CKM” | fot. CKM

– Czas zrobić coś więcej i pokazać swoje atuty: że mama dwójki dzieci to nie tylko mama dwójki dzieci, ale też seksowna kobieta i może pokazać swoje wdzięki w sposób subtelny, delikatny, ale z jakimś przekazem. I to jest taki przekaz dla wszystkich kobiet. Warto wyjść z własnego domu, z własnej kuchni i spełniać swoje marzenia – tłumaczyła Goździalska w rozmowie z TVN.

– Sama wyszła z pomysłem na sesję. Pracuję ciałem. Co prawda ostatnio bardziej zakrywam się garami, czasem jednak warto wyjść z kuchni i pokazać skrawek siebie – dodała.

Monika Goździalska ma 33 lata i dwójkę dzieci: 13-letnią Natalię i 7-letniego Tristana. Prowadzi blog „Modelowa kuchnia”, w którym oprócz przepisów kulinarnych znajdują się także informacje o jej obecności w mediach.

[Plotek]

Poprzedni artykułNastępny artykuł