The Amazing Race: Australia

Polacy okradli uczestników „The Amazing Race: Australia”?

Czy pobyt w Polsce okaże się zgubny dla uczestników The Amazing Race: Australia? | fot. 7

Dopiero co polscy fani „The Amazing Race” mogli cieszyć się na wieść, że uczestnicy australijskiej edycji programu w swojej podróży dookoła świata odwiedzili Polskę, a teraz mogą mieć powody do wstydu. Z zapowiedzi najnowszego odcinka programu wynika bowiem, że jedna z drużyn została w naszym kraju okradziona.

Czy pobyt w Polsce okaże się zgubny dla uczestników The Amazing Race: Australia? | fot. 7
Czy pobyt w Polsce okaże się zgubny dla uczestników The Amazing Race: Australia? | fot. 7

Odcinek „The Amazing Race: Australia”, stanowiący relację z pobytu drużyn w Polsce, zostanie wyemitowany już za tydzień na antenie australijskiej stacji 7. W nim to zobaczymy, jak dwuosobowe drużyny odwiedzą m.in. Kraków. Jeden z zespołów – jak wynika z zapowiedzi – zostanie okradziony w polskim pociągu. Uczestnicy będą w nie lada opałach, bowiem skradzione dokumenty mogą dla nich oznaczać eliminację z widowiska.

Australijska edycja „The Amazing Race” realizowana była w listopadzie i grudniu ubiegłego roku. Emisja show ruszyła 16 maja. W podróży dookoła świata uczestnicy programu odwiedzili Holandię, Indonezję, Singapur, Niemcy, Wietnam, Czechy, Polskę, Izrael, Sli Lankę, Południową Afrykę i Chiny. W sumie finałowe zespoły odwiedziły 12 państw, 23 miasta i pokonały trasę 50 tys. km. Dla zwycięskiej drużyny przewidziano nagrodę w wysokości 250 tys. dolarów australijskich.

To nie pierwszy raz, kiedy uczestnicy „The Amazing Race” zawitali do Polski. Wcześniej w naszym kraju znalazły się drużyny biorące udział w amerykańskim „The Amazing Race 11: All-Stars”. Relację z tego epizodu możecie przeczytać tutaj.

O programie „The Amazing Race” możesz porozmawiać na łamach naszego forum dyskusyjnego.

Poprzedni artykułNastępny artykuł