Serial w Domu Wielkiego Brata

Telewizja TVN zamierza ulokować akcję swojego nowego serialu w miejscu, gdzie realizowane były trzy polskie edycje „Wielkiego Brata”, czyli w studiu znajdującym się w podwarszawskim Sękocinie. Serial, będący inscenizacją rozpraw sądowych, oparty jest na niemieckiej licencji i będzie go można oglądać od marca pod tytułem „Sędzia Anna” lub „Sędzia Anna Maria Wesołowska” (tytuł roboczy to „Sąd kryminalny”). Wcześniej, wiosną 2004 w Domu Big Brother realizowano już reality show „Trzy Serca”.

Żonaty mężczyzna w „Trzech Sercach”

Kasia i Piotr występowali w programie TVN przez kilka odcinków. Zdecydowali się opuścić go razem. Podczas jednej z randek chłopak wyznał jej całą prawdę: „Ukryłem, że jestem żonaty”. Oboje nie zgłosili się do programu w nadziei na to, że znajdą miłość swego życia. To miała by miła przygoda, nowe doświadczenie, szansa na poznanie telewizji od wewnątrz. A jednak… coś między nimi zaiskrzyło. Katarzyna – urodziwa, długowłosa blondynka, spędziła w domu pod Warszawą cztery dni, w tym aż trzy z Piotrem. „Zgłaszając się do programu, w ogóle nie brałem pod uwagę tego, że mógłbym się w kimś zakochać. Chciałem przeżyć coś nowego, a po trosze wypromować też własną osobę. Od samego początku nie ukrywałem, że wolę brunetki niż blondynki. Jednak Kasia okazała się bardzo interesującą dziewczyną. Zależy mi, aby dalej się z nią spotykać. Jest bardzo blisko mojego ideału kobiety. Gdybym tylko miał taką możliwość, publicznie bym ją przeprosił na początku 'Faktów’ za to, że nie powiedziałem jej wszystkiego o sobie!” – wyznaje 23-latek. Czytaj

Mniej „Trzech Serc” w TVN

Po niezadowalających wynikach oglądalności osiąganych przez „Trzy Serca”, stacja TVN postanowiła zmniejszyć ilość tygodniowych emisji programu. Od tej pory reality show będzie można oglądać zaledwie dwa razy w tygodniu: w soboty i niedziele o 18:30. Znikną więc poniedziałkowe i wtorkowe emisje „Trzech Serc”, w miejsce których pojawi się serial „Na Wspólnej”. Reality show „Trzy Serca” emitowany jest od 1 marca. Według danych AGB Polska, średnia oglądalność programu wynosi zaledwie 1,2 miliona widzów, przy udziale w rynku wynoszącym 7,85%. Do tej pory nadano 27 z 43 odcinków „Trzech Serc”, w których wystąpiło 39 uczestników: 21 kobiet i 18 mężczyzn. W sumie odbyły się 54 randki i zawiązało się 6 bliższych związków. „Trzy Serca” emitowane będą na antenie TVN do 13 czerwca. Oryginalny tytuł formatu brzmi „Alternative Love” („Alternatywna Miłość”). Program narodził się w Japonii i był już pokazywany w wielu krajach – w Hiszpanii, Holandii, Kolumbii, Rosji, na Węgrzech i we Włoszech.

„Trzy Serca” nie podbiły serc widzów

Od 1 marca stacja TVN emituje nowy reality show „Trzy Serca”, którego oryginalny tytuł brzmi „Alternative Love” („Alternatywna Miłość”). Program narodził się w Japonii i był już emitowany w wielu krajach – w Hiszpanii, Holandii, Kolumbii, Rosji, na Węgrzech i we Włoszech. W Polsce jednak show nie cieszy się zbyt wielką popularnością. Według danych AGB Polska, pierwsze odcinki oglądało średnio zaledwie 1,2 miliona widzów, przy udziale w rynku wynoszącym 7,85%. Poniedziałkowe i wtorkowe emisje odnoszą gorsze wyniki, niż emitowane w lutym (w tym samym paśmie) odcinki serialu „Na wspólnej”, które w poprzednim miesiącu gromadziły średnio przed telewizorami 1,8 miliona widzów (udział w rynku 10,49%). „Trzy Serca” przyciągają największą uwagę kobiet (56,10% widowni) i są oglądane przez ludzi z przeważającym wykształceniem podstawowym (48,90%) i średnim (27,90%), zamieszkujących wsie (31,60%), miasta poniżej 50 tysięcy mieszkańców (24,20%) i powyżej 200 tysięcy mieszkańców (26%).

Nie znaleźli serca w „Trzech Sercach”

”Trzy serca” to program, w którym pragnienie miłości walczy z obawą przed odrzuceniem, a flirt łączy się z zaciekłą rywalizacją o partnera. Tylko czy któryś z uczestników pragnie miłości? Oni chcą pokazać się światu, zabawić, przeżyć przygodę. Zresztą niektórzy z nich ukochanych już znaleźli. Bez telewizji.

„Trzy serca” to reality show, emitowany w TVN od 1 marca. W programie udział biorą albo dwie dziewczyny i jeden chłopak albo dwóch chłopaków i jedna dziewczyna. Jeżeli w składzie jest jeden chłopak, to on wybiera dziewczynę, która mu się podoba. I na odwrót. Piotr, Tomek i Kuba też próbowali szczęścia. Jednak dziewczyny wybrały innych. Czytaj

Startują „Trzy Serca”

Telewizja dała nam szansę na flirt albo… wielką miłość. Trzy młode, atrakcyjne osoby spotykają się w tajemniczym domu pod Warszawą. Odważyły się zerwać z samotnością, spędzić ze sobą niezapomniane chwile, a wreszcie… dokonać wyboru.

O siódmej rano jedziemy pod Warszawę, żeby na żywo obserwować losy pierwszej trójki bohaterów „Trzech Serc”. „Możecie na chwilę wejść do domu. Szybko!” – popędza nas Emilia Stankiewicz, reporterka TVN. Oglądamy pokój dzienny, dwie sypialnie oraz łazienkę. W pokojach – kamery i mikrofony pod sufitami. Uciekamy do reżyserki w sąsiednim budynku, bo w domu zjawia się dwoje uczestników programu: 22-letnia Asia Czaplewska i 24-letni Paweł Niemiro, oboje wybrani w castingu. Ona jest studentką psychologii, on… piłkarzem w klubie Mazur Karczew. Po chwili rozmowy dołącza do nich ten trzeci, 25-latek. „Cześć, jestem Piotrek Stokowski” – przedstawia się przystojny brunet. A Asia już wie, że to ona będzie musiała dzisiaj wybrać jednego z nich. Czytaj

Gulewicz i Kamel o programie „Trzy Serca”

Na wiosnę w TVN wystartuje nowy reality show o nazwie „Trzy Serca”, w którym uczestnicy poszukiwać będą swojej życiowej miłości. Dziennikarze „Super Expressu” zapytali Michała Gulewicza (jesienią 2002 roku prowadził „Tylko Miłość” na antenie TVN) i Tomasza Kamela (prowadzący „Randkę w Ciemno” w TVP), czy w programie telewizyjnym można odnaleźć miłość. „Zdarza się, że ludzie spotykają się na Mount Evereście i zakochują się w sobie. Do spotkania może dojść w kawiarni, na ulicy, w telewizji. Miejsce nie jest istotne. Liczy się tylko to, czy coś do siebie poczują. Z moich obserwacji wynika, że uczestników takich programów wyróżniają dwie cechy: bardzo chcą kogoś spotkać, ale często bardziej zależy im na tym, żeby pokazać się w telewizji” – powiedział Michał Gulewicz. „Zakochać się dzięki programowi telewizyjnemu? Oczywiście, że jest to możliwe. Randka w Ciemno jest najlepszym tego dowodem. U nas poznało się wiele par, które kontynuowały znajomość poza programem. Możemy się pochwalić ośmioma małżeństwami, a wiemy, że wkrótce odbędzie się kolejny ślub. Niektóre z par doczekały się już dzieci. Wynika z tego, że miłość można znaleźć i w ten sposób” – mówi Tomasz Kamel.

[Super Express]

„Trzy serca” – nowy reality show w TVN

Już na wiosnę w TVN wystartuje nowy reality show, którego oryginalny tytuł brzmi „Alternative Love” („Alternatywna Miłość”). Program narodził się w Japonii i był już emitowany w wielu krajach – w Hiszpanii, Holandii, Kolumbii, Rosji, na Węgrzech i we Włoszech. W Polsce format nosić będzie nazwę „Trzy serca” i pojawi się na antenie TVN w marcu, cztery razy w tygodniu. Obecnie trwa rekrutacja do programu. Czytaj